top of page

Zawody MASH ART

ZAWODY GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ o puchar Wójta Gminy Jaktorów odbędą już 20 STYCZNIA!


Podczas zawodów będą mogły się zaprezentować gimnastyczki wraz ze swoimi układami.

Aby zgłosić się na zawody prosimy o kontakt z naszym biurem: biuro@szkolazyrardow.pl lub telefonicznie 534 111 167 (nie trzeba być naszym uczniem, dziewczynki z innych szkół również mogą wziąć udział w zawodach w kategorii OPEN - szczegóły na naszej stronie internetowej.

Termin zgłoszeń mija 15 stycznia! Zapraszamy!

START zawodów godzina 10:00

Podczas popołudniowej części tego wydarzenia odbędą się pokazy grup Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART : - SHUFLLE DANCE, - MODERN JAZZ, - HIP HOP - BREAK DANCE, - TANIEC WSPÓŁCZESNY, - GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA I ESTETYCZNA oraz grupy ze szkół, tj. : - MASH ART w Międzyborowie ZSP w Międzyborowie - balet i gimnastyka, - Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kolumba NSP im. K. Kolumba – gimnastyka, - MASH ART w SP w Babsku SP w Babsku – gimnastyka, - Żłobek i Przedszkole Akademia Prymusa NSP Akademia Prymusa w Sochaczewie – balet, - Przedszkole Żyrafa Przedszkole Żyrafa - gimnastyka i taniec nowoczesny.,

Podczas pokazów zaprezentujemy także fragmenty spektaklu Dziadek do orzechów, którego premiera miała miejsce 22.12.2018 r.

Zebranie odbędzie w siedzibie szkoły MASH ART (sala 1) w najbliższy poniedziałek tj. 14.01.2019 r. o godz. 18:00.


336 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page