top of page

Fotorelacja z PREMIERY!

Usłyszane za kulisami Spektaklu "Klara i Jej Magiczne Okulary": "Niezwykła premiera, niezapomniane wrażenia!"


W ubiegłą sobotę w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. K. Kolumba w Żyrardowie odbyła się premiera spektaklu, który poruszył serca ponad 400 osób zgromadzonych w przygotowanej na ten dzień sali teatralnej.


"Klara i Jej Magiczne Okulary" to produkcja, która przyciągnęła uwagę nie tylko wyjątkowym zespołem mashartowych artystów, ale również wspaniałą choreografią taneczną, akrobacjami oraz zapierającym dech w piersiach tańcem w powietrzu.


Na scenie wystąpiło ponad 120 artystów o różnych umiejętnościach i wieku, począwszy od pięciolatków, a skończywszy na siedemdziesięcioparoletnich artystów sztuki teatralnej. Ta niezwykła mieszanka talentów sprawiła, że każdy moment spektaklu był pełen życia i energii.


Już od pierwszych chwil widzowie zostali wciągnięci w świat Klary, dziewczynki, która odkrywała magiczne właściwości swoich okularów. Kostiumy, które artystom towarzyszyły, były prawdziwymi dziełami sztuki, przenoszącymi nas w świat fantazji i wyobraźni.


Oprawa wizualna i scenografia (Katarzyna Węgier) spektaklu była równie imponująca, tworząc niezapomniane sceny i atmosferę pełną magii. Magiczne kostiumy (Tosya Sidun) zachwyciła swoimi pomysłami na przedstawienie postaci. Jednak to nie tylko wizualne aspekty spektaklu zachwycały widownię. Wspaniała choreografia (Dawid Pieróg), połączona z akrobacjami i tańcem w powietrzu (Maja Przybysz, Zuzanna Chlebicka) oraz reżyseria (Grzegorz Maślanka), sprawiała, że każdy moment był jak fragment magicznej opowieści, która rozbrzmiewała w sercach wszystkich obecnych.


Po zakończeniu przedstawienia rozmawialiśmy z wieloma widzami, którzy podkreślali, jak bardzo ich spektakl poruszył i zainspirował. Dla wielu był to nie tylko spektakl rozrywkowy, ale także ważne przypomnienie o sile wyobraźni i możliwościach, jakie kryją się w nas samych.


Jak mówili: zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów, premiera "Klary i Jej Magicznych Okularów" była prawdziwym przeżyciem, które na długo pozostanie w ich wspomnieniach.


To niezapomniane wydarzenie, które pokazało, jak wielką siłą jest sztuka w budowaniu więzi społecznych i inspiracji do wielkich marzeń.


Dziękujemy, że byliście tam razem z nami!


Gratulujemy wszystkim artystom! Jesteście najlepsi! <3


Wielkie podziękowania dla naszych wspaniałych RODZICÓW za włożone serce i energię w pomoc przy przygotowaniach i realizacji naszego przedsięwzięcia!


Poniżej mocny skrót z prapremiery i premiery naszego spektaklu! Uwaga! Jeśli chcesz udostępnić jedno z poniższych zdjęć, koniecznie oznacz nasz profil! Autor fotografii: Paweł Świątek Facebook: MASH ART - więcej niż taniec!

Instagram: mash_art_wiecej_niz_taniec

WWW: www.mashart.pl Dziękujemy!

454 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page