MASH ART CAMP w Giżycku!

Kochani!

Serdecznie zapraszamy Was na specjalistyczne zgrupowanie MASH ART CAMP: MAZURY 2024, a w nim:

TANIEC! AKROBATYKA! GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA! SZARFY KOŁA, PLAŻA i SUPER ZABAWA!

Zgrupowanie MASH ART CAMP MAZURY 2024 to:

• 10 dniowy wyjazd w terminie 1-10.07.2024 r. do pięknej i klimatycznej, żeglarskiej stolicy Polski - Pięknej Góry obok Giżycka!

• Specjalistyczne zgrupowanie skierowane do dzieci i młodzieży (wiek: 5-17 lat) na różnym poziomie zaawansowania

• Ponad 30 godzin treningów, w grupach o różnym stopniu zaawansowania.

• Profesjonalna kadra wychowawców - stała ekipa, która jeździ z nami co roku!

• Wyjątkowa kadra INSTRUKTORÓW!

• 3 sale na wyłączność, a w tym sala aerial z 12 stanowiskami!

• Codzienny relaks na plaży pod okiem wychowawców i ratowników!

• Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w Ośrodku Wypoczynkowym GWAREK (4 posiłki i nieograniczony dostęp do wody)

• Dyskoteka z DJ na plaży!

• Ognisko z kiełbaskami!

• Spływ kajakowy w grupach!

• Ubezpieczenie NNW!

• Niezapomniana zabawa!

• W ramach naszego zgrupowania odbędą się profilowane zajęcia dla wszystkich grup.

GRUPY TANECZNE (grupy PRO, klasy taneczne 0-3)grupa taneczna, głównie swoje zajęcia będzie opierała na programie z technik tańca, modern, jazz, taniec klasyczny, hip hop, dodatkowymi treningami dla tych grup będą zajęcia na szarfach, kole, akrobatyki i gimnastyki artystycznej)

GRUPY  AERIAL (grupy PRO, grupy szarfy, aerial)grupy aerialowe, głównie swoje zajęcia będzie opierała na programie z aerialu, czyli zajęć na szarfach i kole, oraz akrobatyki, dodatkowymi treningami dla tej grupy będą zajęcia z tańca modern, jazz, hip hop, a także tańca klasycznego. GRUPY  AKRO (grupa akrobatyki) grupa akrobatyczna głównie swoje zajęcia będzie opierała na programie z akrobatyki, dodatkowymi treningami dla tej grupy będą zajęcia z tańca modern, jazz, hip hop, tańca klasycznego, a także aerialu: szarf i koła. Więcej informacji o kosztach i zapisach znajdziecie tutaj!