Czy Ty lub bliska Ci osoba marzy o odkryciu nowych możliwości

i rozpoczęciu przygody z nową pasją?

Teraz masz ku temu idealną okazję! Przedstawiamy Ci naszą niesamowitą promocję: "Pierwsze AERIALOWE zajęcia bezpłatne!"

🌐 Jak to działa?

To naprawdę proste! Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej nowoczesnej stronie internetowej a otrzymasz dostęp do pierwszych zajęć zupełnie za darmo. To doskonała okazja, by poznać naszą ofertę, zobaczyć, czy nasze zajęcia spełniają Twoje oczekiwania i przekonać się, że to właśnie u nas znajdziesz to, czego szukasz.

🤩 Dlaczego warto?

✅ Bezpłatne zajęcia to doskonała okazja, by wypróbować naszą ofertę bez żadnego zobowiązania finansowego.

✅ Doświadczeni instruktorzy i wysokiej jakości sprzęt gwarantują, że Twój pierwszy kontakt z naszą aktywnością będzie pełen profesjonalizmu.

✅ Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym uczestnikiem, mamy odpowiedni poziom zajęć dla każdego.

Zapraszamy!

📢 Rejestracja jest prosta:

1. Odwiedź naszą stronę internetową

2. Kliknij przycisk "ZAPISZ SIĘ" i wypełnij formularz rejestracyjny.

3. Po zakończeniu rejestracji będziesz mieć już dostęp do KARTY: "Bezpłatne pierwsze zajęcia!", za pomocą której będziesz mógł zapisać się lub bliską Tobie osobę na wybrane zajęcia pokazowe.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do naszej społeczności, poznaj nowych ludzi i rozpocznij swoją przygodę z naszą pasją zupełnie za darmo.

Zapraszamy,
Zaspół Mash Art

IG 1_1 SZARFY PROMO.jpg

Szczegóły promocji: "Pierwsze AERIALOWE zajęcia bezpłatne!"

1. Organizatorem promocji "Pierwsze AERIALOWE zajęcia bezpłatne" (dalej zwanej "Promocją") jest Mash Art, zarejestrowana zgodnie z obowiązującymi przepisami.

2. Promocja jest ważna od 15.11.2023r. do 30.11.2023r. chyba że zostanie wcześniej anulowana lub przedłużona przez Organizatora.

3. Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy jeszcze nie korzystali z danych usług.

4. W ramach Promocji, uczestnicy mają prawo do uczestnictwa w pierwszych zajęciach zupełnie bezpłatnie. Dotyczy to wybranej dziedziny lub usługi oferowanej przez Mash Art

5. Warunkiem skorzystania z Promocji jest rejestracja pod adresem: https://app.fitssey.com/Flyingschool/frontoffice/signup i umówienie się na konkretny termin pierwszych zajęć za pośrednictwem strony internetowej: https://app.fitssey.com/Flyingschool/frontoffice

6. Promocja obejmuje tylko pierwsze zajęcia i nie obejmuje ewentualnych dodatkowych zajęć ani materiałów.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia ilości miejsc dostępnych w ramach Promocji oraz do zmiany harmonogramu zajęć.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania Promocji lub zmiany jej warunków w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

9. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne i oznacza akceptację regulaminu.

10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione przez uczestników w związku z udziałem w Promocji.

11. Wszelkie spory wynikłe w związku z Promocją będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby Organizatora.

12. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.szkolazyrardow.pl i może być również udostępniony na życzenie uczestników.

Zapraszamy do skorzystania z Promocji i dołączenia do naszej społeczności!