To Wielka Noc!

Szanowni Uczniowie i Drodzy Rodzice!

W tym szczególnym czasie, z radością pragniemy przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych!

Niech te święta będą pełne radości, miłości i spokoju, a każdy moment spędzony w gronie najbliższych będzie napełniony radosnymi chwilami.

Życzymy Wam, Drodzy Uczniowie, abyście kontynuowali swoją taneczną podróż z determinacją i pasją, osiągając kolejne sukcesy i rozwijając swoje umiejętności. Niech każdy krok będzie wyrazem Waszej kreatywności i wytrwałości.

Drodzy Rodzice, pragniemy podziękować za wsparcie, które okazujecie naszej szkole każdego dnia. Wasza obecność i zaangażowanie są nieocenione, dzięki nim możemy kontynuować naszą misję promowania sztuki tańca, aerialu, gimnastyki i akrobatyki!

Życzymy Wam wszystkim, abyście spędzili te święta w promieniach miłości i życzliwości, czerpiąc radość ze wspólnego czasu z najbliższymi oraz odnajdując w sobie siłę do realizacji swoich marzeń.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z wyrazami szacunku, Grzegorz Maślanka wraz z całą kadrą trenerów, instruktorów i pedagogów.