top of page

Witamy Grodzisk Mazowiecki!

🎉🌟 Kochani! Tym razem zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Grodzisku Mazowieckim! 🌟🎉


🤸‍♀️ Bezpłatne zajęcia pokazowe na szarfach! 🤸‍♂️


Chcesz poczuć magię tańca w powietrzu? Pragniesz zanurzyć się w świat sztuki ruchu i ekspresji?


To idealna okazja, by doświadczyć tego wszystkiego na własnej skórze!


📅 Kiedy? 👉 WTOREK, 30 kwietnia 2024 r. g. 18:30-19:30 - grupa 6-8 lat

g. 19:30-20:30 - grupa 9-16 lat


📍 Gdzie? 👉 Grodziska Hala Sportowa, ul. Westfala 3a.


Dołącz do nas na niezwykłym spotkaniu, gdzie nasze instruktorki poprowadzą pokazy wykonywania akrobacji na szarfach i sami będziecie mogli wziąć w nich udział! To nie tylko widowiskowe przedstawienie, ale także możliwość zapoznania się z tajnikami tej niezwykłej sztuki cyrkowej!


Nie potrzebujesz doświadczenia ani specjalnej kondycji fizycznej - wystarczy chęć do nauki, otwarte serce i oczywiście strój do ćwiczeń (długie legginsy, koszulka zasłaniająca plecy i pachy, związane włosy). Pamiętaj o zapisach! To świetna okazja nie tylko do zdobycia nowych umiejętności, ale także do spędzenia czasu w fantastycznym towarzystwie :)


Nie przegap tej unikalnej okazji!

Zapisz datę i dołącz do nas w Grodzisku Mazowieckim. Czekamy na Ciebie! 🌟✨


UWAGA!

Na nasze zajęcia pokazowe obowiązują zapisy, które znajdziecie pod adresem: https://app.fitssey.com/Flyingschool/frontoffice . Pamiętaj, aby wypełnić formularz danymi osoby, która będzie uczestniczyć w zajęciach! :)))

Wszelkich informacji udzielimy Ci telefonicznie: 536 400 064 lub mailowo: biuro@szkolazyrardow.pl


Zapraszamy i do zobaczenia!
37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page