Rodzinna Czerwcówka w Julinku! vol.2

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na szkolną Artystyczną Czerwcówkę 2022! - czyli nasz wspólny wyjazd Rodziców z Dziećmi do Julinka! Vol.2 :)

Artystyczna Czerwcówka 2022!to aż 4 dni wspaniałej zabawy z tańcem, gimnastyką, akrobatyką, mnóstwo zabawy, moc atrakcji i czasu spędzonego z rodziną w klimacie CYRKOWYM - a to wszystko blisko domu i w samym sercu Kampinosu!

Atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy:

• wejście na spektakl CYRKOWY!

• poranna gimnastyka dla chętnych ;)

• zabawę integracyjną!

• wieczór filmowy!

• 2 x ognisko z kiełbaskami, zimną płytą i napojami (dla dzieci i dorosłych)

• dyskotekę z karaoke!

• zajęcia dla rodziców - SUPER niespodzianka :)

• pokaz dla rodziców!

• bezpłatne wypożyczenie rowerów przez 4 dni!

• wspólny spacer po Kampinosie!

• każdego dnia więcej czasu dla rodziców! ( w tym czasie dzieci będą miały z nami zajęcia :)

• dyplom i upominek na zakończenie Artystycznej Czerwcówki 2022!

• wodę niegazowaną / gazowaną

• podwieczorek :)

• BILET Open - jednodniowy do Parku Julinek, a w nim:

• PARK LINOWY,

• KRAINA DMUCHAŃCÓW,

• WESOŁE MIASTECZKO,

• MINI GOLF,

• ŚCIANKA WSPINACZKOWA i wiele, wiele innych!

Nasza artystyczna czerwcówka odbędzie się w terminie 16.06-19.06.2021 r. (4 dni, 3 noclegi) Przyjazd od godz. 14:00 w czwartek i wyjazd uczestników po zakończeniu i podsumowaniu naszego wyjazdu w niedzielę po śniadaniu w niedzielę. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: biuro@szkolazyrardow.pl

UWAGA! 1. Istnieje możliwość zrealizowania bonu turystycznego! 2. Ilość miejsc jest ograniczona. 3. Liczy się kolejność zgłoszeń i dostępność pokoi! 4. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z każdą osobą indywidualnie, aby potwierdzić rezerwację! 5. Wymagana jest przedpłata w wysokości 150 zł / od każdej osoby - płatna dopiero po potwierdzeniu rezerwacji. 6. Możliwość anulowania rezerwacji bezkosztowo do 30 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. 7. Po tym terminie przedpłata zostaje zaliczona na poczet kosztów. 8. Wybór diety ( vege, bez glutenu itp.) należy zgłosić najpóźniej do 7 dni przez rozpoczęciem wydarzenia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@szkolazyrardow.pl

Mamy nadzieję do zobaczenia!