top of page

Rekrutacja 2019/2020
Wrzeń tuż, tuż!

A my przedstawiamy Państwu kilka bardzo ważnych informacji.


W tym roku rekrutacja przeprowadzimy do wszystkich naszych grup (balet, gimnastyka artystyczna i estetyczna, modern jazz i roztańczone maluchy).


Grupy rekreacyjne - to te które uczą się od podstaw lub mają już poziom średniozaawansowany. Do grup rekreacyjnych będzie można się dostać po przejściu rekrutacji podstawowej (Informacja dot. rekrutacji znajduje się poniżej).


Grupy reprezentacyjne (zawodnicze) - to te, które mają już bardzo wysoki poziom zaawansowania. Do grup reprezentacyjnych będzie można dostać się tylko po zdaniu testów sprawnościowych i egzaminów umiejętności, które potwierdzą stopień zaawansowania ucznia (Informacja dot. rekrutacji znajduje się poniżej).


UWAGA:

Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART daje Państwu gwarancję merytoryczną w procesie edukacyjnym dzieci i młodzieży. Zatrudniamy tylko osoby, które poza tym, że same tańczą i lubią ruch, posiadają odpowiednie kwalifikacje (merytoryczne i pedagogiczne), poświadczone certyfikatami i egzaminami państwowymi, co przyczynia się do umiejętności prowadzenia zajęć, dawania profesjonalnych uwag a w rezultacie jakości edukacji - bezpieczeństwa i efektów pracy Państwa dziecka.
ZASADY REKRUTACJI 2019/2020


Grupy rekreacyjne:


  1. Wypełnij formularz rekrutacyjny dostępny na stronie internetowej: https://mashart.sportsmanago.pl/rekrutacja

  2. Przyjdź na lekcję pokazową w terminie, który zostanie Państwu telefonicznie, sms'owo a także zostanie przesłany na maila podanego wcześniej w formularzu rekrutacyjnym.

  3. Pozmawiaj z pedagogiem prowadzącym/trenerem i zapytaj w której grupie Twoje dziecko będzie najlepiej się realizowało, odnosiło rezultaty w nauce, co będzie je mobilizowało do nauki, pracy.

  4. Dopełnij wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia nauki w MASH ART.

  5. Przyprowadź swoje dziecko na pierwsze zajęcia i spraw, by mogło odkrywać siebie poprzez rozwijanie swoich zainteresowań i dziecięcych pasji! :)Grupy reprezentacyjne (zawodnicze)


Aby dostać się do grup o najwyższym poziomie wykonawstwa i zaawansowania należy przejść testy sprawnościowe i egzaminy umiejętności, które zaświadczą o stopniu zaawansowania dziecka. Testy te będą oceniane przez powołana do tego celu komisję. Termin egzaminów zostanie opublikowany po 15 sierpnia 2019 r.


Instruktorzy w porozumieniu z Dyrekcją mogą nominować dzieci i promować je do grup reprezentacyjnych


O prestiżu dostania się do grup reprezentacyjnych świadczy sam fakt, że grupy te reprezentują Szkołę Tańca i Sztuki Baletu MASH ART oraz miasto Żyrardów na zawodach, konkursach, festiwalach, w profesjonalnych spektaklach w kraju i za granicą.


Zajęcia w grupach tych odbywają się min. 2 razy w tygodniu po 60, 75, 90 min. w zależności od wieku.

Zapraszamy Państwa do MASH ART!


182 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page