top of page

Promocja: Friends 50%!Regulamin promocji "Friends 50% - bo przyjaźń jest najważniejsza!"

  1. Okres promocji: Promocja "Friends 50%" obowiązuje w okresie od 20 do 30 listopada 2023 roku.

  2. Uczestnicy: a. Promocja skierowana jest do obecnych uczniów szkoły MASH ART - więcej niż taniec!. b. Uczestnikiem promocji może być osoba, która przyprowadzi nowego ucznia (koleżankę/kolegę) do szkoły.

  3. Zasady udziału: a. Aby skorzystać z promocji, obecny uczeń musi przyprowadzić nowego ucznia do szkoły w okresie trwania promocji. b. Nowy uczeń musi zapisywać się na kurs obejmujący co najmniej jeden miesiąc nauki i wykupić zrabatowane o 50% ceny członkostwa!

  4. Rabat: a. Obecny uczeń, który przyprowadzi nowego ucznia, otrzyma rabat w wysokości 50% opłaty miesięcznej nowego ucznia. b. Rabat zostanie naliczony na opłatę miesięczną obecnego ucznia w kolejnym miesiącu. c. Nowy uczeń przy zapisaniu się na nasze zajęcia może jednorazowo skorzystać z rabatu 50% na pierwszą ratę członkostwa.

  5. Warunki korzystania z rabatu: a. Rabat nie jest wymienialny na gotówkę. b. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

  6. Szczegóły promocji: a. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne są na stronie internetowej www.mashart.pl. b. W przypadku dodatkowych pytań można skontaktować się z obsługą klienta pod adresem: biuro@szkolazyrardow.pl.

  7. Prawo do zmian: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji oraz jej przedterminowego zakończenia.

  8. Postanowienia końcowe: a. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.mashart.pl. b. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne uniemożliwiające skorzystanie z promocji.

Dziękujemy za uczestnictwo i życzymy udanej promocji oraz satysfakcji z nauki w naszej szkole!

58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page