Lato w Mieście 2019!🕶☀️🤸‍♂️🎭🎨🎪🏆

Uwaga, Uwaga!

Chłopcy i dziewczęta 😁🤸‍♂️😄

🔆LATO W MIEŚCIE ze @zyrardowtanczy rusza już 24 czerwca ❗️

Czy jesteście gotowi na kreatywne półkolonie w centrum Żyrardowa

W programie:

🏅taniec

🏅aktorstwo

🏅gimnastyka artystyczna

🏅sport

🏅muzyka

🏅basen

🏅kino letnie

🏅gra miejska

🏅warsztaty

🏅wyjście do radiI

🏅zdrowe jedzenie

🏅zwiedzanie i odkrywanie Żyrardowa!

Naszym uczestnikom zapewniamy:

🏆całodzienną opiekę wykwalifikowanej kadry

🏆wyżywienie (pyszne obiady, zdrowe podwieczorki i napoje) drugie śniadanie bierzemy z domu

🏆3 godziny tańca dziennie

🏆warsztaty plastyczne oraz materiały i narzędzia wykorzystywane w trakcie warsztatów

🏆darmowy wstęp na wszystkie atrakcje objęte programem

🏆ubezpieczenie NW (PZU) i opiekę medyczną

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat, które spędzają wakacje

w Żyrardowie na wyjątkowe taneczno-artystyczne Lato w Mieście organizowane przez Szkole Tańca i Sztuki Baletu MASH ART!

📣Każdy turnus to 5 dni wypełnionych tańcem, warsztatami plastycznymi oraz wieloma innymi atrakcjami, dzięki którym Twoja pociecha na pewno nie będzie się nudzić! Ty natomiast będziesz spokojny o jej bezpieczeństwo i zyskasz pewność, że spędza ten czas w ciekawy i wartościowy sposób.

📣Główną częścią programu półkolonii z tańcem są zajęcia taneczne, które odbywają się dwa razy dziennie. Pod czujnym okiem instruktorów – pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, uczestnicy półkolonii będą poznawać nowe kroki i style oraz uczyć się wspaniałych choreografii.

Style, których będziemy się uczyć:

📍Shuffle Dance

📍Hip Hop & Break Dance

📍Balet

📍Gimnastyka artystyczna

📍Modern Jazz

📍Musical

Oprócz tańca na naszych uczestników czeka wiele innych przyjemności, zarówno na terenie naszej szkoły, jak i na świeżym powietrzu.

Atrakcje są zróżnicowane ze względu na wybrany turnus ☀️☀️☀️

Jedno jest pewne – wspólnie z naszymi wczasowiczami będziemy odkrywać zakątki Żyrardowa, poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać nowe pasje! 💃🏋️‍♀️🎭🎨🎤🤸‍♂️🎪🏆

☀️Odwiedzimy znane/nieznane zakątki miasta, wybierzemy się na wycieczkę

do parku, kina, pizzerii - przeżyjemy wiele innych przygód!

☀️Odwiedzimy pływanie miejską! Zaplanowaliśmy również wycieczki do muzeum, a także warsztaty aktorskie i wokalne oraz zajęcia kreatywne!

☀️ W programie uwzględniliśmy również rozmaite zajęcia integracyjne. Podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami na pewno nawiążą się nowe przyjaźnie, które przetrwają o wiele dłużej, niż tylko do końca turnusu.

☀️Być może Twoje dziecko znajdzie koleżankę lub kolegę, z którymi będzie chciało przychodzić na zajęcia taneczne w roku szkolnym? 🙋🏻‍♀️🙋‍♂️🙆🏼‍♂️🙆‍♀️✌️

☀️Nasze półkolonie to mnóstwo przygód

i świetnej zabawy, którą Twoje dziecko zapamięta na długo!

Oto terminy naszych półkolonii:

⏰ Turnus 1: 24.06-28.06.2019 r.

⏰ Turnus 2: 01.07-05.07.2019 r.

⏰ Turnus 3: 08.07-12.07.2019 r.

⏰ Turnus 4: 15.07-19.07.2019 r.

⏰ Turnus 5: 22.07-26.07.2019 r.

⏰ Turnus 6: 29.07-02.08.2019 r.

⏰ Turnus 7: 05.08-09.08.2019 r.

⏰ Turnus 8: 12.08-16.08.2019 r.

⏰ Turnus 9: 19.08-23.08.2019 r.

⏰ Turnus 10: 26.08-30.08.2019 r.

Cena półkolonii:

💚449 zł

🧡Skorzystaj ze zniżki na 2 lub więcej turnusów!

💜Jeśli zdecydujesz się na uczestnictwo w kolejnym turnusie otrzymasz zniżkę w wysokości 50 zł (399 zł)

💛Zniżka 50 zł zniżki dla rodzeństwa! (Zniżka nie sumuje się ze zniżka na kolejny turnus! )

❗️Uwaga❗️

☀️Jeden turnus to maksymalnie 40 osób.

☀️Dzieci są z nami od godziny 8.00 do 17.00. (Istnieje możliwość przywiezienia dzieci wcześniej (od godz. 7.15) oraz późniejszego odbioru (do godz. 17.30), zawsze po wcześniejszych ustaleniach z organizatorem.)

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia można przesyłać mailowo lub telefonicznie:

✉️ biuro@szkolazyrardow.pl

☎️ +48 536 400 064

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Pobranie z recepcji lub ze strony internetowej www.szkolazyrardow.pl karty kwalifikacyjnej, którą należy dokładnie wypełnić, a następnie złożyć w recepcji.

2. Zapoznanie się z warunkami uczestnictwa i regulaminem warsztatów oraz jego pisemna akceptacja.

3. Wpłacenie całości lub rat w podanych w terminach.

4. Posiadanie przez uczestnika zgody lekarza na uczestnictwo w zajęciach wysiłkowych.

⏰Przypominamy:

W związku z ograniczona ilością miejsc prosimy o szybkie decyzje związane z rezerwacją miejsca na wybranym turnusie. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń wraz z wpłatą.💛