top of page

Akcja rekrutacja! Czas! Start!Czyli zapisy na rok szkolny 2023/2024!


馃幎 Odkryj MAGI臉 w naszej szkole! 馃暫馃拑


Czy marzysz o opanowaniu sztuki ta艅ca, nauczeniu si臋 trick贸w akrobatycznych, podtrzymaniu kondycji fizycznej lub zanurzeniu si臋 w niezwyk艂ym 艣wiecie aerialowych akrobacji?


Nasza szko艂a ta艅ca jest idealnym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny! Niezale偶nie od wieku czy poziomu zaawansowania, znajdziesz u nas doskona艂e zaj臋cia, kt贸re zapewni膮 Ci rado艣膰, witalno艣膰 i poczucie spe艂nienia!


W jakim wieku? Ka偶dym! 馃専 Nasza szko艂a ta艅ca jest dla wszystkich grup wiekowych 鈥 od maluch贸w po senior贸w. Niezale偶nie od tego, czy jeste艣 dzieckiem pe艂nym energii, m艂odzie偶膮 szukaj膮c膮 pasji, doros艂ym pragn膮cym ruchu czy seniorem pragn膮cym aktywno艣ci, mamy dla Ciebie odpowiedni膮 klas臋!


馃拑馃暫 - ZAJ臉CIA TANECZNE, kt贸re wzbudz膮 Twoj膮 pasj臋! 馃幍 Nasze zr贸偶nicowane zaj臋cia taneczne prowadzone s膮 przez do艣wiadczonych instruktor贸w, kt贸rzy pomog膮 Ci opanowa膰 r贸偶norodne style ta艅ca 鈥 od energicznego jazzu, przez elegancki taniec klasyczny, po dynamiczny modern. Niezale偶nie od Twojego poziomu zaawansowania, poczujesz si臋 pewnie na parkiecie!


馃弸锔忊嶁檧锔忦煠糕嶁檪锔 - AKROBATYKA, aktywno艣膰 fizyczna na wysokim poziomie! 馃弮鈥嶁檧锔 Nasza oferta nie ogranicza si臋 jedynie do ta艅ca. Oferujemy r贸wnie偶 zaj臋cia akrobatyczne, kt贸re pozwol膮 Ci zachowa膰 艣wietn膮 kondycj臋 fizyczn膮. Wsp贸lnie 膰wicz膮c, wzmocnisz mi臋艣nie, poprawisz wydolno艣膰 i poczujesz si臋 znakomicie!


馃獋 - Aerialowe akrobacje, czyli SZARFY i KO艁A, kt贸re oczaruj膮 Ci臋 w powietrzu! 馃寛 Pragniesz do艣wiadczenia czego艣 naprawd臋 wyj膮tkowego? Nasze zaj臋cia aerialowe umo偶liwi膮 Ci unoszenie si臋 w powietrzu i wykonywanie zapieraj膮cych dech w piersiach akrobacji.


Odkryj nowe horyzonty i zdob膮d藕 umiej臋tno艣ci, kt贸rych nie znajdziesz nigdzie indziej!

Do艂膮cz do naszej mashartowej rodziny i odkryj rado艣膰, pasj臋 i aktywno艣膰 na nowo! Rezerwuj miejsce ju偶 dzi艣 i daj si臋 porwa膰 w wir ta艅ca i ruchu. Niezale偶nie od Twojego wieku czy umiej臋tno艣ci, mamy dla Ciebie odpowiedni膮 klas臋, kt贸ra spe艂ni Twoje oczekiwania.


Zapisz si臋 ju偶 teraz i zacznij przygod臋 z ta艅cem i aktywno艣ci膮 fizyczn膮, kt贸ra o偶ywi Tw贸j umys艂, wzmocni Tw贸j cia艂o i przyniesie mn贸stwo u艣miechu! 馃拑馃帀馃暫


Ju偶 tylko jeden krok dzieli Ci臋 od naszego magicznego sztuki i sportowego ducha!

Wype艂nij poni偶szy formularz, a reszt膮 zajmiemy si臋 my! Skontaktujemy si臋 z Tob膮 i przedstawimy Ci wszystkie szczeg贸艂y.


Sprawd藕 nasze zaj臋cia lub ju偶 teraz zapisz siebie lub swoich bliskich na jedne z nich poprzez formularz tutaj!
162 wy艣wietlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page