8 wrzesień - dni otwarte i bezpłatne lekcje pokazowe!

Już 8 września zapraszamy Was na spotkanie z naszymi instruktorami. Będziecie mogli zobaczyć naszą szkołę, nasze sale taneczne a przede wszystkim poznań naszych instruktorów!

Już 8 września zajęcia pokazowe!

To co przygotowaliśmy dla Was w tym dniu to bezpłatne lekcje pokazowe dla wszystkich osób, które chcą dołączyć do grona naszych Uczniów!

Będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia i bezpłatnie wziąć w nich udział! Oto zajęcia, które będziemy Wam prezentować:

- balet dla dzieci

- gimnastyka artystyczna

- hip hop

- videoclip

- break dance

- roztańczone maluchy

- SHUFLLE DANCE :)

Zaplanowaliśmy w tym dniu niespodzianki, które bedą na Was czekały w naszej szkole! Przyjdźcie z rodzinami i ze znajomymi! Dla Waszych rodziców przygotujemy kawę i herbatę!

Szczegółowy harmonogram zajęć 8 września pojawi się na dniach, ale ten termin już dziś możecie zapisać w swoim kalendarzu!

Do roztańczenia! / zobaczenia! #zyrardowtanczy

GM