top of page

Zwycięstwa tancerzy Szkoły MASH ART w Trójmieście!

W dniach 18-19 maja br. odbył się w Bojanie konkurs taneczny o „Złotą Kokardkę”, który zgromadził utalentowane tancerki i tancerzy z całego kraju. Wśród uczestników znalazły się reprezentantki szkoły MASH ART z Żyrardowa, które zaprezentowały swoje umiejętności w imponujący sposób, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.


Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a liczba prezentacji przekroczyła 800 występów. Wśród nich były formacje, duety oraz solistki. Młode tancerki z MASH ART stanęły na wysokości zadania, rywalizując w różnych kategoriach i osiągając znaczące sukcesy.


Oto wyniki prezentacji naszych tancerek:


1. miejsce w kategorii DEBIUTY JAZZ (solistki) - Iga Pawlewicz

2. miejsce w kategorii INNE FORMY TAŃCA (solistki) - Julia Panek

3. miejsce w kategorii DEBIUTY INNE FORMY TAŃCA (duety) - Natalia Ciniewska i Alicja Meszka

4. miejsce w kategorii TANIEC WSPÓŁCZESNY (solistki) - Lena Walczuk

5. miejsce w kategorii DEBIUTY TANIEC WSPÓŁCZESNY (solistki) - Karolina Ochnicka

6. miejsce w kategorii TANIEC WSPÓŁCZESNY (duety) - Zuzanna Gronkowska i Amelia Herman

7. miejsce w kategorii DEBIUTY JAZZ (solistki) - Lena Dziadkiewicz

11. miejsce w kategorii DEBIUTY INNE FORMY TAŃCA (solistki) - Maja Kaszkiewicz

11. miejsce w kategorii TANIEC WSPÓŁCZESNY (solistki) - Daria Nima

13. miejsce w kategorii DEBIUTY TANIEC WSPÓŁCZESNY (solistki) - Antonina Choma


Wszystkie tancerki zaprezentowały wysoki poziom techniki oraz artyzmu, co przyczyniło się do ich sukcesu na scenie konkursowej. Zdobycie tak licznych nagród to dowód na ich ciężką pracę, determinację oraz wsparcie, jakie otrzymują od swoich nauczycieli i trenerów.


Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestniczek i ich opiekunów. Specjalne podziękowania kierujemy do choreografów: Natalii Brysiuk, Dawida Pieroga oraz dyrektora artystycznego Szkoły MASH ART - Grzegorza Maślanki. Ich zaangażowanie i profesjonalizm mają kluczowe znaczenie dla rozwoju młodych talentów i osiągnięć, jakie odnosi szkoła na arenie ogólnopolskiej.


Zwycięstwo w konkursie o „Złotą Kokardkę” to kolejny krok w rozwoju kariery tancerek z MASH ART. Życzymy im dalszych sukcesów i wielu wspaniałych chwil na tanecznych scenach w przyszłości!
33 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page