Zgrupowanie w Polanicy Zdroju!

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na wyjazd na zgrupowanie do Polanicy Zdroju! w terminie 10-19 lipca 2020 r. (z zachowaniem reżimu sanitarnego i aktualnych wytycznych GIS oraz MEN i MZ)

Oferujemy: - treningi i lekcja tańca - świeże powietrze - spacery po górach - wycieczka do Skalnego Miasta, Zamek Książ, Szczeliniec Wielki, - nocleg w Pensjonacie Beata - autokar na wyłączność - ubezpieczenie NNW - kameralna grupa dzieci i młodzieży.

Zapisy: +48 536 400 064 - ZAPRASZAMY - Cena 2450 zł

23 wyświetlenia