top of page

WIelki Koncert Zimowy z Balem Karnawałowym!


Karnawał trwa w najlepsze! A my przygotowaliśmy specjalną ofertę dla szkół!


Już dziś zaplanujcie swoje wyjątkowe przebrania i przyjdźcie zobaczyć Wielki Koncert Zimowy, który od pierwszych sekund jest wypełniony TAŃCEM! Na scenie zobaczycie ponad 100 artystów, a po wszystkim czeka na Was super zabawa na Wielkim Balu Karnawałowym!


Ponad 200 kostiumów, 60 minut tańca i 100 artystów na jednej scenie to dowód na to, że każdy może wyrazić swoją ekspresję w tańcu, a kiedy do zabawy dołoży się zaangażowanie i pracę - mogą z tego powstać wspaniałe efekty. Jest to piękna lekcja kultury o muzyce i tańcu.


Na deskach Centrum Kultury w Żyrardowie zobaczymy małych tancerzy, ale też naszą żyrardowską grupę seniorów "VIVA SENIORZY", którzy przygotowali taneczną niespodziankę!


Po spektaklu (60 min.) odbędzie się Wielki Bal Karnawałowy, który poprowadzą profesjonalni animatorzy (kolejne 60 min)!


Każda klasa otrzyma od nas mały upominek!


UWAGA: Wychowawcy grup zorganizowanych - wstęp bezpłatny!


ZAPRASZAMY!Więcej informacji pod nr tel. 536-400-064

321 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page