top of page

Koncert Galowy Szkoły Tańca MASH ART. Prezentacje grup tanecznych.Drodzy Przyjaciele! Szkoła Tańca MASH ART serdecznie zaprasza Was na wyjątkowy Koncert Galowy, który odbędzie się 9 czerwca 2024 roku o g. 16:00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Krzysztofa Kolumba w Żyrardowie! To niezapomniane wydarzenie będzie okazją do podziwiania umiejętności i talentów naszych tancerzy, którzy przez cały rok ciężko pracowali, aby zaprezentować swoje najlepsze choreografie.


W programie gali znajdą się różnorodne style taneczne, od klasycznego baletu, przez dynamiczny jazz, aż po emocjonujący taniec współczesny. Każdy występ to wynik pasji, zaangażowania oraz wielogodzinnych prób, które tancerze poświęcili na doskonalenie swoich umiejętności.


Koncert Galowy Szkoły Tańca MASH ART to nie tylko pokaz techniki tanecznej, ale przede wszystkim wyraz artystycznej ekspresji, radości z tańca i współpracy zespołowej. Serdecznie zapraszamy rodziny, przyjaciół oraz wszystkich miłośników tańca na ten magiczny wieczór, pełen wzruszeń, muzyki i pięknych choreografii.


Niech ten wieczór stanie się świętem tańca i inspiracją dla wszystkich, którzy kochają sztukę i ruch. Bądźcie z nami 9 czerwca w NSP im. K. Kolumba w Żyrardowie, aby wspólnie celebrować pasję i talent naszych wspaniałych tancerzy.


Wydarzenie jest biletowane. Bilety można zakupić tutaj.


Serdecznie zapraszamy!
134 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page