top of page

Harmonogram zajęć w ramach projektu "Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży"!

Szanowni Rodzice!


Poniżej przedstawiamy Wam harmonogram bezpłatnych zajęć w ramach miejskiej rewitalizacji! Program "Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży" jest finansowana z budżetu Miasta Żyrardowa i potrwa do końca grudnia!


Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia:


- gimnastyki artystycznej we wtorki w godz. 16:45-17:45 (grudzień: 7, 14, 21 )

- akrobatyki dla chłopców w piątki w godz. 16:30-17:30 (grudzień: 3, 10, 17)

-akrobatyki dla dziewcząt w piątki w godz. 17:30-18:30 (grudzień: 3, 10, 17)


ZAPISY na zajęcia:


Dodatkowo w ramach projektu przeprowadzimy 31 lekcji dla klas żyrardowskich szkół z obszaru rewitalizacji, by aktywizować dzieci i młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego, a tym samych przeciwdziałać patologiom społecznym i chorobom cywilizacyjnym!


Zajęcia będą prowadzone dla dzieci i młodzieży z obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji określonego w uchwale nr LIX/456/18 Rady Miasta Żyrardowa z dnia 30 sierpnia 2018 r. W przypadku wolnych miejsc w grupach będzie możliwy udział dzieci spoza tego obszaru.488 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page