top of page

3 x złoto, czyli jak Szkoła MASH ART rozbiła BANK pucharów w Łasku!


To już kolejny weekend, w którym młodzi tancerze ze Szkoły MASH ART z Żyrardowa przywożą do miasta puchary i złote medale! Tym razem sukces odniesiono w Łasku, gdzie formacje taneczne z MASH ART zdobyły pierwsze miejsca aż w trzech kategoriach wiekowych. Tancerze ze szkoły Grzegorza Maślanki ponownie udowodnili, że są nie do pokonania.


Formacje taneczne MASH ART rywalizowały w różnych grupach wiekowych i w każdej z nich zdobyły najwyższe miejsce na podium, prezentując wspaniałe choreografie Dawida Pieróga. Jury było pod wrażeniem zarówno techniki, jak i wyrazu artystycznego, które zaprezentowali młodzi artyści. "Widać, że każdy ruch ma znaczenie. Jest dopracowany i uzasadniony" – mówiło jury po obejrzeniu występów.


Jurorzy nie szczędzili pochwał dla tancerzy z Żyrardowa. Podkreślali, że ich technika jest na bardzo wysokim poziomie, ale to wyraz artystyczny sprawia, że wyróżniają się spośród innych grup. "To, co robią na scenie, to prawdziwa sztuka. Widać, że każdy detal jest przemyślany i wykonany z pełnym zaangażowaniem" – mówił jeden z członków jury.


Zwycięstwo w Łasku to kolejny dowód na to, że Szkoła MASH ART jest jedną z najlepszych szkół tanecznych w regionie. Grzegorz Maślanka, założyciel, dyrektor artystyczny i trener szkoły, nie kryje dumy ze swoich podopiecznych. "To niesamowite uczucie widzieć, jak ciężka praca i poświęcenie moich tancerzy przynoszą takie rezultaty. Jestem dumny z każdego z nich" – powiedział.

I miejsce w kat. 9-11 lat TANIEC WSPÓŁCZESNY zdobyła grupa PRO 1 w składzie:

 1. Bojarczuk Kornelia

 2. Cieśla Jadwiga

 3. Ciniewska Natalia

 4. Dziadkiewicz Lena

 5. Gralewicz Helena

 6. Gronkowska Zuzanna

 7. Herman Amelia

 8. Kaszkiewicz Maja

 9. Kwiatkowska Ewa

 10. Meszka Alicja

 11. Rusin Natalia

 12. Słowińska Julia

 13. Wielogórska Maja


I miejsce w kat. 12-15 lat TANIEC WSPÓŁCZESNY zdobyła grupa PRO 2 w składzie:

 1. Brożek Iza

 2. Choma Antonina

 3. Gołębiowski Filip

 4. Gralewicz Maria

 5. Jaroszewska Zofia

 6. Kwiatkowska Zofia

 7. Kwil Natalia

 8. Łysoniewska Łucja

 9. Nima Daria

 10. Obsznajczyk Stanisław

 11. Oskiera Zuzanna

 12. Sadurska Aleksandra

 13. Świder Zofia

 14. Urbańska Wiktoria

 15. Warzec Oliwia


I miejsce w kat. powyżej 15 lat TANIEC WSPÓŁCZESNY zdobyła grupa PRO 3 w składzie:


 1. Boniecka Julia

 2. Ciniewska Oliwia

 3. Dawidek Maria

 4. Kęsicka Lena

 5. Nawrocka Julia

 6. Ochnicka Karolina

 7. Panek Julia

 8. Stanisławow Zuzanna

 9. Walczuk Lena


Wyróżnienie należy się również najmłodszej grupie biorącej PRO 0, która wkracza w świat zawodów i perspektywy przed nimi są bardzo duże.


Zdobycie złotych medali w trzech kategoriach wiekowych to ogromny sukces dla Szkoły MASH ART. To również motywacja do dalszej pracy i doskonalenia umiejętności. Młodzi tancerze nie zamierzają spocząć na laurach i już przygotowują się do kolejnych zawodów, w których będą mogli zaprezentować swoje umiejętności.


Już 9 czerwca będziemy mogli zobaczyć ich na II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Tańca im. Ewy Głowackiej w Żyrardowie, którego organizatorem jest MASH ART.

Gratulujemy całej ekipie MASH ART i życzymy dalszych sukcesów na tanecznych scenach! Ps. Składamy WIELKIE PODZIĘKOWANIA za pomoc naszym najwierniejszym fanom - NASZYM KOCHANYM RODZICOM <3
22 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page