Julia Ławrenowa

| Taniec nowoczesny
| Taniec współczesny

| Taniec dla PAR

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im Romana Turczynowicza w Warszawie (2009 r)

2009-2013 : solistka bałtyckiego teatru tańca (BTT) / opery bałtyckiej.

Brała udział w licznych spektaklach Izadory Weiss, oraz wstawkach tanecznych w operach reżyserii Marka Weissa- Grzesinskiego , współpracowała z choreografami jak: Jiri Kylian , Emil Wesołowski , Elwira Piorun .

2013-2018 solistka teatru Sabat Małgorzaty Potockiej
2017-2018 kierownik baletu teatru Sabat Małgorzaty Potockiej

Od 2015 roku współpracuje z jedynym  teatrem konnym Cabriola w Polsce -Katarzyny Cygler

Od wielu lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży oraz tworzy choreografie. Prywatnie mama małej Zoi.