Let's Dance! Koncert MASH ART z udziałem POLSKICH GWIAZD!

niedz., 07 lip

Giżyckie Centrum Kultury

Let's Dance! Koncert MASH ART z udziałem POLSKICH GWIAZD!

To niezwykłe wydarzenie i doskonała okazja, by podziwiać niebywałe umiejętności i talenty uczniów szkoły z Mazowsza, którzy przygotowali spektakularne występy taneczne podczas zgrupowania w Giżycku! Gościem specjalnym będą Gwiazdy Polskiej Sceny Musicalowej!

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

07 lip 2024, 11:00 – 12:30

Giżyckie Centrum Kultury, Konarskiego 8, 11-500 Giżycko, Polska

O wydarzeniu

LET"S DANCE! to wyjątkowy pokaz Szkoły Tańca i Akrobatyki Powietrznej MASH ART, który odbędzie się w niedzielę, 7 lipca, w Giżyckim Centrum Kultury o godzinie 11:00.

Gościem specjalnym będą Gwiazdy Polskiej Sceny Musicalowej!

To niezwykłe wydarzenie to doskonała okazja, by podziwiać niebywałe umiejętności i talenty uczniów szkoły z Mazowsza, którzy przygotowali spektakularne występy taneczne podczas zgrupowania w Giżycku! Program pokazu obfituje w zjawiskowe układy solowe, efektowne duety oraz pełne emocji i gracji choreografie grupowe, które z pewnością uprzyjemnią Państwu letnie, niedzielne przedpołudnie.

Wstęp na to wyjątkowe widowisko jest biletowany, a bilety są już dostępne w sprzedaży. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i wspaniałe doznania artystyczne, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji – zapraszamy do Giżyckiego Centrum Kultury na niezapomniany pokaz Szkoły Tańca i Akrobatyki Powietrznej MASH ART!

Czekamy na Państwa z niecierpliwością i gwarantujemy wyjątkowe przeżycia w świecie tańca.