top of page
1. PRZEDPREMIERA spektaklu: KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY
1. PRZEDPREMIERA spektaklu: KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY

pt., 23 lut

|

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1

1. PRZEDPREMIERA spektaklu: KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY

"Klara i jej magiczne okulary" to nie tylko spektakl taneczno-cyrkowy, ale również wizualna podróż przez świat wyobraźni i magii. Dzięki nowatorskim środkom scenograficznym oraz perfekcyjnym wykonaniu artystów, spektakl ten z pewnością zachwyci i zaintryguje każdego widza - miłośnika VR i tańca!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

23 lut 2024, 09:30 – 11:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1, Adama Mickiewicza 126/128, 96-300 Żyrardów, Polska

O wydarzeniu

"Klara i jej magiczne okulary" to fascynujący spektakl taneczno-cyrkowy (z elementami tańca w powietrzu na szarfach), który przenosi widzów w niezwykłą podróż przez wirtualną rzeczywistość, inspirowaną światem "Dziadka do orzechów". Reżyserem spektaklu jest Grzegorz Maślanka, który łączy tradycję z nowoczesną VR.

Główną bohaterką to  Klara, młoda i pełna wyobraźni dziewczyna, w której ręce dostają się tajemnicze, magiczne okulary. W momencie, gdy zakłada je na nos, przenosi się do fantastycznego świata wirtualnej rzeczywistości. Widzowie zostają zaproszeni do śledzenia jej przygód, gdzie realność mieszka z magią, a każdy ruch Klary ożywia świat wokół niej.

Scenografia spektaklu jest futurystyczna, z elementami wirtualnej rzeczywistości tworzącymi surrealistyczną atmosferę. Klara zakłada magiczne gogle VR, które stanowią klucz do przejścia do baśniowego świata.

Wątek Króla Myszy, zaczerpnięty z klasycznego "Dziadka do orzechów", jest przedstawiony w nowatorski sposób, dodając odrobinę mroku do tego wirtualnego świata. A sam wątek ciemnego charakteru zozdzielony został na dwie grupy: klasyczną - myszy i futurystyczną, która mamy nadzieje zaskoczy widzów największego hitu filmowego z początku XXI wieku. Co to będzie? Zobaczycie sami!

Akrobacje na szarfach dodają spektakularności i dynamiki, tworząc widowiskowe obrazy, które zaskakują i zachwycają widzów, przygotowanych przez Maję Przybysz i Kamilę Dąbrowską.

Spektakl pełen jest różnorodnych scen tanecznych, które łączą w sobie siłę tańca współczesnego - modernu ale też elegancję baletu. Artystyczne wykonanie zarówno profesjonalnych tancerzy, jak i utalentowanych uczniów Szkoły Tańca MASH ART sprawia, że każda sekwencja taneczna jest prawdziwym dziełem sztuki, stworzonej przez Dawida Pieróga.

Dodatkowo, w spektaklu znajdują się humorystyczne scenki, które rozśmieszają publiczność, nadając przedstawieniu lekkości i dostarczając rozrywki dla wszystkich widzów, niezależnie od wieku czy zainteresowań.

"Klara i jej magiczne okulary" to nie tylko spektakl taneczny, ale również wizualna podróż przez świat wyobraźni i magii. Dzięki nowatorskim środkom scenograficznym oraz perfekcyjnym wykonaniu artystów, spektakl ten z pewnością zachwyci i zaintryguje każdego widza, niezależnie od tego, czy są miłośnikami tańca, fanami VR, czy po prostu poszukują niezapomnianych wrażeń teatralnych lub dużo dawki humoru!

Realizatorzy:

Reżyseria: Grzegorz Maślanka

Muzyka: Piotr Czajkowski

Choreografia: Dawid Pieróg, Grzegorz Maślanka, Maja Przybysz, Kamila Dąbrowska.

Kostiumy: Tosya Sidun, Grzegorz Maślanka

Wykonawcy:

Artyści i uczniowie Szkoły Tańca MASH ART

Czas trwania: 86 minut (z 1 przerwą)

Bilety

 • Bilet na Ławkę!

  Przygoda teatralna na ławce to wyjątkowe doświadczenie, gdzie wspólne odczuwanie emocji staje się kluczowym elementem. Twój bilet umożliwia Ci zająć miejsce na wygodnej ławce (miejsca numerowane), gdzie masz szansę podzielić się wrażeniami z sąsiadami. Znajdziesz się w samym sercu teatralnej atmosfery, gdzie każde westchnienie czy śmiech staje się wspólnym przeżyciem!

  Od 35,00 zł do 60,00 zł
  Sprzedaż zakończona
  • 60,00 zł
   Podatek: Zawiera VAT
  • 40,00 zł
   Podatek: Zawiera VAT
  • 35,00 zł
   Podatek: Zawiera VAT
  • Bilet na Niskie Krzesło!

   Twój bilet otwiera drzwi do intymnej przestrzeni na niskim krześle, zapewniając Tobie, jako widzowi o niższym wzroście, doskonałą perspektywę na spektakl. Usytuowane bliżej sceny, niskie krzesło umożliwia Ci pełne zanurzenie się w sztuce bez żadnych przeszkód w polu widzenia!

   Od 35,00 zł do 60,00 zł
   Sprzedaż zakończona
   • 60,00 zł
    Podatek: Zawiera VAT
   • 40,00 zł
    Podatek: Zawiera VAT
   • 35,00 zł
    Podatek: Zawiera VAT
   • Bilet na Wysokie Krzesło!

    Zarezerwuj swoje miejsce na widowni, gdzie Twój bilet na wysokie krzesło otwiera perspektywę na całe wydarzenie. Dzięki temu siedzeniu dostosowanemu do Twojego wzrostu, możesz cieszyć się panoramicznym widokiem na scenę i każdy szczegół przedstawienia. To idealne rozwiązanie dla widzów, którzy chcą mieć kontrolę nad całym teatralnym pejzażem!

    Od 35,00 zł do 60,00 zł
    Sprzedaż zakończona
    • 60,00 zł
     Podatek: Zawiera VAT
    • 40,00 zł
     Podatek: Zawiera VAT
    • 35,00 zł
     Podatek: Zawiera VAT

    Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page