Beata Kałębasiak

Trener główny.

| Sekcja gimnastyki artystycznej
i gimnastyki estetycznej.

Absolwentka wyższych studiów pedagogicznych.

Posiada mistrzowską klasę sportową. W latach 1982-1993 była zawodniczką gimnastyki artystycznej. Wicemistrzyni Polski kl. II, Wielokrotna Mistrzyni Warszawy. Uczestniczka wielu turniejów międzynarodowych m.in. we Francji, Estonii, Finlandii, Niemczech. Od piętnastu lat pracuje z dziećmi w zespole ognisk wychowawczych.

Jest trenerką gimnastyki artystycznej. Ma ogromne doświadczenie
w organizacji i choreografii występów estradowo-tanecznych dzieci i młodzieży.

Jest mamą byłej zawodniczki Julii Kałębasiak, wielokrotnej Mistrzyni Warszawy i zawodniczki kadry narodowej juniora młodszego.

Jako pedagog stawia nacisk na rozwój osobowy i poczucie własnej wartości dziecka, daje ogromne wsparcie i wiarę we własne możliwości.