Weronika Pilarczyk

| Taniec klasyczny

| Modern

| Roztańczone maluchy

Zawodowa tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Aktualnie studentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na kierunku Pedagogika Baletowa.

Tańczyła na scenie Filharmonii Berlińskiej, Teatru Wielkiego w Poznaniu oraz Ironi Alef w Izraelu, m.in. w spektaklu „Aida”, „Faust”, „Chopin Nasz Współczesny”, „Dark”, „Pokaz Mody”.

Uczestniczka Ogólnopolskiego Konkursu Baletowego w Gdańsku, Sympozjum naukowo-artystycznego na temat Petersburskiej Szkoły Tańca Klasycznego oraz tańców góralskich z Regionu Podhala. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć tanecznych dla dzieci oraz młodzieży.

Autorka choreografii nagradzanych na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Weronika Pilarczyk | Instruktor | Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART w Żyrardowie | www.szkolazyrardow.pl