ZIMA w MIEŚCIE! Ruszyły zapisy!

ZIMA W MIEŚCIE ZE SZKOŁA TAŃCA I SZTUKI BALETU MASH ART

w ŻYRARDOWIE!

Czyli kreatywne półkolonie w centrum Żyrardowa. W programie:

taniec, aktorstwo, gimnastyka, sport, muzyka, zdrowe jedzenie, zwiedzanie odkrywanie!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-16 lat, które spędzają swoje ferie zimowe w Żyrardowie.

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową taneczno-artystyczną Zimę w Mieście!

Dwa turnusy i każdy z nich to 5 dni wypełnionych tańcem, warsztatami plastycznymi oraz wieloma innymi atrakcjami, dzięki którym Twoja pociecha na pewno nie będzie się nudzić! Ty natomiast będziesz spokojny o jej bezpieczeństwo i zyskasz pewność, że spędza ten czas w ciekawy i wartościowy sposób.

Główną częścią programu półkolonii z tańcem są zajęcia taneczne, które odbywają się dwa razy dziennie.

Pod czujnym okiem instruktorów – pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, uczestnicy półkolonii będą poznawać nowe kroki i style oraz uczyć się wspaniałych choreografii.

Style, których będziemy się uczyć:

• Shuffle Dance

• Hip Hop & Break Dance

• Balet

• Gimnastyka artystyczna

• Modern

• Jazz

• Musical

Oprócz tańca na naszych uczestników czeka wiele innych przyjemności, zarówno na terenie naszej szkoły, jak i na świeżym powietrzu.

Atrakcje są zróżnicowane ze względu na wybrany turnus. Jedno jest pewne - będziemy poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać nowe pasje!

Odwiedzimy znane/nieznane zakątki miasta, wybierzemy się na wycieczkę do radia, parku, kina, pizzerii - przeżyjemy wiele innych przygód!

Odwiedzimy pływanie miejską! Zaplanowaliśmy również wycieczki do muzeum, a także warsztaty aktorskie i wokalne oraz zajęcia kreatywne!

W programie uwzględniliśmy również rozmaite zajęcia integracyjne. Podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami na pewno nawiążą się nowe przyjaźnie, które przetrwają o wiele dłużej, niż tylko do końca turnusu.

Być może Twoje dziecko znajdzie koleżankę lub kolegę, z którymi będzie chciało przychodzić na zajęcia taneczne od drugiego semestru?

Nasze zimowe półkolonie to mnóstwo przygód!

Wszystkim uczestnikom naszych półkolonii gwarantujemy:

- całodzienną opiekę wykwalifikowanej kadry;

- wyżywienie (obiad i podwieczorek) drugie śniadanie bierzemy z domu;

- 3 godziny tańca dziennie;

- warsztaty plastyczne oraz materiały i narzędzia wykorzystywane w trakcie warsztatów;

- darmowy wstęp na wszystkie atrakcje objęte programem;

- ubezpieczenie NW i opiekę medyczną;

Terminy półkolonii:

I turnus: 28.01-01.02.2019 r.

II turnus: 4.02-8.02.2019 r.

Cena półkolonii:

399 zł

Skorzystaj ze zniżki na 2 lub więcej turnusów! Jeśli zdecydujesz się na uczestnictwo w kolejnym turnusie otrzymasz zniżkę w wysokości 50 zł (349 zł)

Konto do przelewów MASH ART: 12 1050 1520 1000 0092 6294 4607

Uwaga!

☀️Jeden turnus to maksymalnie 40 osób.

☀️Dzieci są z nami od godziny 8.00 do 17.00. (Istnieje możliwość przywiezienia dzieci wcześniej (od godz. 7.15) oraz późniejszego odbioru (do godz. 17.30), zawsze po wcześniejszych ustaleniach z organizatorem.)

Zniżki:

5 % zniżki dla rodzeństw.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia można przesyłać mailowo lub telefonicznie ( biuro@szkolazyrardow.pl )

tel.: 536 400 064).

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Pobranie z recepcji lub ze strony internetowej karty kwalifikacyjnej, którą należy dokładnie wypełnić, a następnie złożyć w recepcji.

2. Zapoznanie się z warunkami uczestnictwa i regulaminem warsztatów oraz jego pisemna akceptacja.

3. Wpłacenie całości lub rat w podanych w terminach.

4. Posiadanie przez uczestnika zgody lekarza na uczestnictwo w zajęciach wysiłkowych.

Przypominamy:

W związku z ograniczona ilością miejsc prosimy o szybkie decyzje związane z rezerwacją miejsca na wybranym turnusie. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń wraz z wpłatą.