top of page

Ruszamy już 3 września! Dołącz do nas i zapisz się na nowy rok szkolny 2018/2019


Kochani nasze zajęcia ruszają juz od 3 września! Nie możemy doczekać się spotkania z Wami! Dlatego już teraz zapraszamy Was do zapisów na nasze zajęcia w nowym roku szkolnym. Przygotowaliśmy wiele nowości, a wśród nich nowe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Zapisz się na nasze kursy internetowo!

W tym roku otwieramy nową sekcję gimnastyki estetycznej! Tym razem grupy zaawansowane będę trenowały pod okiem naszej mistrzyni Pani Beaty Kałębasiak oraz trenera tańca. Szykujemy się do Mistrzostw Polski! Szczegóły wkrótce!


Poza zajęciami w naszej siedzibie przy ul. 1-go Maja 17 lok. 4 zapraszamy na zajęcia w szkołach i przedszkolach.


Jeśli jesteście naszymi uczniami to jeszcze przed końcem wakacji będziemy się z Wami kontaktować telefonicznie, gdyż mamy Wam do przekazania kilka ważnych informacji :) a jeśli chcecie dołączyć do naszej roztańczonej ekipy to zapraszamy Was do zapisów, które znajdują się pod linkiem: https://mashart.sportsmanago.pl/rekrutacja.


A już 8 września widzimy się na naszych dniach otwartych - więcej informacji w następnym poście!


Korzystajcie z wakacji bo przed nami szykuje się intensywny rok szkolny!


GM
44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page