top of page

Wyniki konkursu Tańczę, więc jestem!


Znamy wyniki pierwszego Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu "Tańczę, więc jestem!" Gala wręczenia nagród miała miejsce podczas Uroczystego zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w Artis Loft Hotel w Radziejowicach. Uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni wyróżnieniami w postaci dyplomu i nagrody rzeczowej, a dodatkowo laureaci I, II i III miejsca otrzymali wakacyjne prezenty! - poniżej wyniki! Gratulujemy!

Laureaci I Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego: "Tańczę, więc jestem!" Kategoria 3-6 lat - Ruch: I miejsce: Matylda Robaczewska

II miejsce: Michalina Misztal

Kategoria 3-6 lat - Plastyka: I miejsce: Jadwiga Cieśla
III miejsce: Alicja Dulska
Kategoria 3-6 lat - Fotografia: I miejsce: Matylda Robaczewska
II miejsce: Julia KuzielaIII miejsce: Laura Rozbacka
Kategoria 7-12 lat - Ruch: I miejsce: Julia Skibińska

II miejsce: Julia Boniecka

III miejsce: Lena Stronias

Kategoria 7-12 lat - Piosenka:

II miejsce: Lena Stronias

III miejsce: nie przyznano.


Kategoria 7-12 lat - Plastyka:

I miejsce: Julia BonieckaII miejsce: Hanna SzubińskaIII miejsce: Olga DudekKategoria 7-12 lat - Fotografia:II miejsce: Julia BonieckaIII miejsce: Julia PanekFB: Zuzanna Stanisławow - największa ilość głosów zebranych na Facebook'u- nagroda główna hulajnoga.Kategoria 13-16 lat - Ruch:

I miejsce: Lena Walczuk

II miejsce: Zuzanna Szubińska

III miejsce: nie przyznano

Kategoria 13-16 lat - Plastyka:

I miejsce: Kaja StroniasII miejsce: Lena WalczukIII miejsce: nie przyznano


Kategoria 13-16 lat - Fotografia:

I miejsce: Lena WalczukII miejsce: Kaja StroniasIII miejsce: Zuzanna SzubińskaGratulujemy wszystkim wyróżnionym i laureatom! Aby odebrać dyplomy i nagrody prosimy o kontakt z naszym sekretariatem: biuro@szkolazyrardow.pl333 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page