top of page

Wspaniała przygoda uczniów Szkoły Tańca MASH ART w Pięknej Górze! 🌄🩰

Kochani!


Mamy ogromną radość podzielić się z Wami relacją z niezwykłego wyjazdu naszej szkoły do malowniczej krainy Mazur!


W dniach od 24 czerwca do 4 lipca 2023 roku, grupa utalentowanych uczniów wraz z naszym zespołem pedagogicznym wyruszyła na niezapomnianą podróż artystyczną do Pięknej Góry. To był czas pełen tanecznych radości, akrobatycznych wyzwań i niesamowitych emocji!


Dni spędzone na Pięknej Górze były pełne intensywnych zajęć z różnych dziedzin:


🩰 Taniec Klasyczny: Nasze tancerki i tancerze pracowali nad techniką, elegancją i wyrazem w tańcu klasycznym, inspirując się pięknem klasyki baletowej.


💃🏼 Taniec Modern i Jazz: energetyczne zajęcia z tańca nowoczesnego oraz jazzowego rozbudziły kreatywność uczestników i pozwoliły im wyrazić swoją indywidualność.


🤸‍♂️ Akrobatyka i gimnastyka artystyczna: Czekały na nas również intensywne sesje treningowe z akrobatyki oraz gimnastyki artystycznej, które rozwijały gibkość, siłę i koordynację ruchową.


🌀 AeriaLOWE zajęcia (Koło i Szrafy): To jedna z najbardziej porywających form akrobatyki, która sprawiła, że uczestnicy poczuli się jak prawdziwi artyści cyrkowi, unosząc się w powietrzu na obręczach i szarfach.


Nie mogło zabraknąć również spektakularnego pokazu dla naszych najważniejszych widzów - Was, Rodziców! 🎉


Podczas wieczoru artystycznego, który odbył się na zakończenie wyjazdu, nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali efekty swojej ciężkiej pracy i determinacji. Występy były pełne pasji, emocji i artystycznej ekspresji, co wprawiło wszystkich w zachwyt nad osiągnięciami młodych artystów.


Ten wyjątkowy wyjazd do Pięknej Góry był nie tylko okazją do doskonalenia umiejętności tanecznych i akrobatycznych, ale także do nawiązania głębszych więzi między uczniami oraz kształtowania charakteru poprzez wyzwania i wspólną pracę. To doświadczenie na zawsze pozostanie w sercach naszych uczestników, dając im motywację i inspirację do dalszego rozwoju artystycznego.


Dziękujemy Wam, drodzy Rodzice, za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Dziękujemy również naszym niesamowitym uczniom za zaangażowanie, pasję i nieustannie rosnący talent. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wyzwań!


Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie przyszłość i jakie nowe artystyczne przygody nam się ukażą.


Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół szkoły tańca i akrobatyki MASH ART43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page