Warsztaty z Nikolą Zientarską

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty z Nikolą Zientarską, tancerką i choreografką

TERMIN:

1 września 2019 r.

godz: 12:00 grupa zaawansowana

godz: 13:30 grupa początkująca

LOKALIZACJA:

Centrum Kultury w Żyrardowie, pl. Jana Pawła II 3, 96-300 Żyrardów (sala lustrzana)

Nikola Zientarska

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im.R.Turczynowicza w Warszawie, tancerka, choreograf.

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat w Studio Artystycznym „Metro” i Studio tanecznym „Akcent”.

Podczas nauki w szkole baletowej odniosła duże sukcesy taneczne jak i choreograficzne. Wielokrotnie nagradzana za przygotowanie wybitnych choreografii na konkursy krajowe i międzynarodowe. Jako choreograf debiutowała układami: „Hello”, „24” (wystawiana na konkursach i galach w Polsce, Korei Południowej, Chorwacji i na Łotwie), „Bez limitu”.

Jako tancerka Studia Tańca i Gimnastyki Artystycznej „Yuldance” zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Duety Jazz Dance federacji IDO, była kilkakrotną reprezentantką kraju na Mistrzostwach Świata i Europy.

Współpracowała z Białym Teatrem Tańca, Teatrem Muzycznym Roma, Konserwatorium Tańca im.Anny Hełbickiej i Ogólnokształcącą Szkołą Baletową w Warszawie.

Występowała na deskach m.in: Teatru Wielkiego w Warszawie, Teatru Komedia ,Teatru im.Juliusza Słowackiego w Krakowie, Operze Śląskiej i Teatru Muzycznego Roma.

W celu zapisania się na warsztaty prosimy o kontakt mailowy: biuro@szkolazyrardow.pl

Ilość miejsc ograniczona! Zajęcia bedą prowadzone w dwóch grupach, zróżnicowanych ze względu na poziom zaawansowania.