top of page

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 za nami!

Długo czekaliśmy na pierwsze spotkanie po przerwie, która była spowodowana ogłoszeniem pandemii w całym kraju! Nie przeszkodziło nam to jednak w kontynuowaniu zajęć - oczywiście w wersji on-line! (Fotorelacja i video poniżej)Na początku wśród rodziców ten pomysł spotkał się z wieloma znakami zapytania i małym entuzjazmem - jak się okazało nic bardziej mylnego! Nasi uczniowie zaprezentowali wspaniałe efekty swojej pracy z trenerami. Przy odpowiednim programie nauczania i systematycznej pracy - efekty zdalnego nauczania są bardzo porównywalne do tych realizowanych na sali baletowej!

Wielu rodziców nie ukrywało zdziwienia i pozytywnego zaskoczenia efektami pracy zdalnej! Nasza widownia mogła podziwiać pokazy: tańca klasycznego, gimnastyki artystycznej, tańca modern i choreografii konkursowych.


Samo wydarzenie miało miejsce w pięknym Artis Loft Hotel w Radziejowicach - miejsce to okazało się idealne do przeprowadzenia pokazów w czasie pandemii. Hotel zachował wszelkie wytyczne GIS a duża, otwarta przestrzeń, piękna łąka, pobliski las nastrajała wszystkich do zbliżających się wakacji.
Po oficjalnym przywitaniu gości, rozpoczęła się część artystyczna. Rodzice mogli zobaczyć efekty pracy swoich dzieci, wystąpiły:


 1. Grupa Z3 z fragmentem lekcji, przygotowanej przez Pana Grzegorza Maślankę

 2. Grupa Z2 w choreografii przygotowanej do spektaklu Orient Express - taniec hiszpański

 3. Grupa Z3 w choreografii przygotowanej do spektaklu Orient Express - taniec japoński

 4. Najmłodsza grupa baletowa w choreografii przygotowanej do spektaklu Orient Express - taniec chiński

 5. Maria Dawidek w układzie gimnastyki artystycznej z piłką

 6. Zuzia Jaroszkiewicz w układzie gimnastyki artystycznej ze wstążką

 7. Zuzia Kowalska w układzie z obręczą

 8. Grupa MODERN JAZZ

 9. Lena Stronias w układzie tanecznym ze wstążką

 10. Julia Boniecka w układzie konkursowym, zatańczonym w pointach

 11. Julia Skibińska w układzie konkursowym

 12. Julia Panek w układzie gimnastyki artystycznej z obręczą

 13. Zuzia Szubińska w układzie konkursowym

 14. Lena Walczuk w układzie konkursowym.
Cała część pokazów trwała ponad 70 min i był to efekt tylko pracy zdalnej za co zawodniczki, tancerki i pedagodzy otrzymali długie owacje! Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród w I Ogólnopolskim Internetowym Konkursie "Tańczę, więc jestem!" (więcej o laureatach można przeczytać tutaj). Fundator Fundacji MASH ART ogłosił również nowe kategorie nagradzania uczniów, które już na stałe wpiszą się w regulamin szkoły. Były to: Pomocna dłoń, Wzór do naśladowania, Wybitne osiągnięcia w nauce ruchu, do których nauczyciele i trenerzy wytypowali uczniów z całej szkoły. Laureaci tych tytułów otrzymali od Pana Grzegorza uroczyste dyplomy i bony prezentowe do wykorzystania w sklepie internetowym www.giselle-online.pl.

Nagrody tytuły w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali:

 1. Pomocna dłoń: Zuzanna Jarośkiewicz, Kaja Stronias, Lena Stronias

 2. Wzór do naśladowania: Julia Boniecka, Klara Davidek, Kinga Rześna

 3. Wybitne osiągnięcia w nauce ruchu: Maria Dawidek, Julia Skibińska, Zuzanna Szubińska

Stypendium Fundacji MASH ART, które upoważnia do zwolnienia z opłaty na rok szkolny 2020/2021 otrzymała Lena Walczuk.Po zakończeniu części oficjalnej, wszyscy uczniowie wraz z rodzicami zostali zaproszeni na grilla - pogoda chyba była zamówiona! :)Dziękujemy wszystkim uczniom za miniony rok szkolny! Życzymy Wam udanych wakacji. Bawcie się bezpiecznie i w zdrowiu wracajcie do nas we wrześniu <3 Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! A już za kilka dni pojawią się filmy i pełna relacja fotograficzna z tego wydarzenia!

89 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page