top of page

Rodzinna Czerwcówka w Julinku! vol.2


Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na szkolną Artystyczną Czerwcówkę 2022! - czyli nasz wspólny wyjazd Rodziców z Dziećmi do Julinka! Vol.2 :)
Artystyczna Czerwcówka 2022!to aż 4 dni wspaniałej zabawy z tańcem, gimnastyką, akrobatyką, mnóstwo zabawy, moc atrakcji i czasu spędzonego z rodziną w klimacie CYRKOWYM - a to wszystko blisko domu i w samym sercu Kampinosu!


Atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy:

 • wejście na spektakl CYRKOWY!

 • poranna gimnastyka dla chętnych ;)

 • zabawę integracyjną!

 • wieczór filmowy!

 • 2 x ognisko z kiełbaskami, zimną płytą i napojami (dla dzieci i dorosłych)

 • dyskotekę z karaoke!

 • zajęcia dla rodziców - SUPER niespodzianka :)

 • pokaz dla rodziców!

 • bezpłatne wypożyczenie rowerów przez 4 dni!

 • wspólny spacer po Kampinosie!

 • każdego dnia więcej czasu dla rodziców! ( w tym czasie dzieci będą miały z nami zajęcia :)

 • dyplom i upominek na zakończenie Artystycznej Czerwcówki 2022!

 • wodę niegazowaną / gazowaną

 • podwieczorek :)

 • BILET Open - jednodniowy do Parku Julinek, a w nim:

  • PARK LINOWY,

  • KRAINA DMUCHAŃCÓW,

  • WESOŁE MIASTECZKO,

  • MINI GOLF,

  • ŚCIANKA WSPINACZKOWA i wiele, wiele innych!
Nasza artystyczna czerwcówka odbędzie się w terminie 16.06-19.06.2021 r. (4 dni, 3 noclegi) Przyjazd od godz. 14:00 w czwartek i wyjazd uczestników po zakończeniu i podsumowaniu naszego wyjazdu w niedzielę po śniadaniu w niedzielę. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: biuro@szkolazyrardow.pl

UWAGA! 1. Istnieje możliwość zrealizowania bonu turystycznego! 2. Ilość miejsc jest ograniczona. 3. Liczy się kolejność zgłoszeń i dostępność pokoi! 4. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z każdą osobą indywidualnie, aby potwierdzić rezerwację! 5. Wymagana jest przedpłata w wysokości 150 zł / od każdej osoby - płatna dopiero po potwierdzeniu rezerwacji. 6. Możliwość anulowania rezerwacji bezkosztowo do 30 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. 7. Po tym terminie przedpłata zostaje zaliczona na poczet kosztów. 8. Wybór diety ( vege, bez glutenu itp.) należy zgłosić najpóźniej do 7 dni przez rozpoczęciem wydarzenia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@szkolazyrardow.pl


Mamy nadzieję do zobaczenia!
26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page