top of page

Rewitalizacja tańcem - aktywizacja taneczna osób dorosłych!Nasza fundacja po raz kolejny będzie prowadzić bezpłatne zajęcia z Polskich Tańców Narodowych dla dorosłych!


Tym razem będą to zajęcia w ramach rewitalizacji miejskiej! Projekt rusza już 30 listopada i obejmuje zajęcia taneczne z dwukrotnym Mistrzem Polski w Polskich Tańcach Narodowych - Grzegorzem Maślanką. Zajęcia będą odbywały się w dwóch grupach z podziałem na dorosłych i seniorów!


Realizacja tego zadania publicznego jest finansowana z bużdżetu Miasta Żyrardowa i jest skierowana do mieszkańców obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji określonego w uchwale nr LIX/456/18 Rady Miasta Żyrardowa z dnia 30 sierpnia 2018 r.


Serdecznie zapraszamy do zapisów! Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji i zapisy: biuro@szkolazyrardow.pl oraz tel. 536 400 064Zajęcia będą się odbywały w siedzibie fundacji przy ul. 1 Maja 23b w Żyrardowie. Zajęcia są bezpłatne!
ZAPISY:


Więcej informacji:

+48 536 400 064.


ZAPRASZAMY!
82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page