top of page

Piknik na zakończenie roku szkolnego!

Zapraszamy wszystkich do udziału w zakończeniu roku szkolnego! Już za tydzień 25 czerwca o godz. 16:00-20:00 w Artis Loft Hotel*** w Radziejowicach piknik rodzinny na zakończenie roku szkolnego!Wejściówki bezpłatne do udziału w wydarzeniu są dla każdego ucznia biorącego udział w lekcjach ON-LINE i jednego jego opiekuna. Wejściówki prosimy rezerwować tutaj.


Jeśli chcemy zaprosić drugiego opiekuna lub inne osoby, jak np brata, siostrę, wujka, babcię - trzeba zakupić bilet wstępu. Zakupu można dokonać tutaj.Bardzo prosimy o poprawne wypełnienie danych osobowych w biletach i wejściówkach, źle wypełnione bilety i wejściówki będą anulowane.


Cieszymy się, że uda nam się w końcu spotkać!


W programie: 

- pokaz lekcji tańca klasycznego

- pokazy gimnastyki artystycznej i pokazy taneczne

- wręczenie dyplomów i upominków na zakończenie roku szkolnego

- wręczenie nagród w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie "Tańczę, więc jestem"

- poczęstunek w formie grilla

- zabawa dla dzieci przy muzyce

- konkursy z nagrodami :)


Menu grillowe: kiełbasa , nugetsy z kurczaka, sałatki , pieczywo, pikle, sosy.

Napoje : kawa, herbata z expresu , woda, lemoniada, soki.


Czas trwania imprezy: 3h.


Serdecznie zapraszamy!


Grzegorz Tomasz Maślanka wraz z Zespołem MASH ART.


Link do więcej zdjęć hotelu: http://www.artis-loft.pl/galeria

34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page