top of page

OGŁASZAMY PREMIERĘ!Drodzy Widzowie! Ogłaszamy termin naszej PRZEDPREMIERY i PREMIERY najnowszego spektaklu pt. "KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY" w reżyserii Grzegorza Maślanki, na podstawie libretta Dziadka do orzechów, do muzyki Piotra Czajkowskiego i wspaniałej tanecznej choreografii Dawida Pieróga i Grzegorza Maślanki oraz spektakularnej choreografii na szarfach, przygotowanej przez Maję Przbysz i Kamilę Dąbrowską. "KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY" to nie tylko spektakl tańca i aerialu, ale również wizualna podróż przez świat wyobraźni i magii. Dzięki nowatorskim środkom scenograficznym oraz perfekcyjnym wykonaniu artystów, spektakl ten z pewnością zachwyci i zaintryguje każdego widza, niezależnie od tego, czy jest on miłośnikiem tańca, fanem VR, czy po prostu poszukuje niezapomnianych wrażeń teatralnych lub dużo dawki humoru!" Kalendarium: 23 luty 2024 r., g. 9:30 - 1. PRZEDPREMIERA "KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY" (specjalna oferta cenowa dla zorganizowanych grup szkolnych, dodatkowo opiekunowie otrzymują od nas bilet bezpłatny) 23 luty 2024 r., g. 12:30 - 2. PRZEDPREMIERA "KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY" (specjalna oferta cenowa dla zorganizowanych grup szkolnych, dodatkowo opiekunowie otrzymują od nas bilet bezpłatny) 24 luty 2024 r., g. 18:00 - PREMIERA "KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY" SPEKTAKL TRWA 86 MIN. (z 1 przerwą)

Szczegółowy opis spektaklu i bilety dostępne są tutaj.

755 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page