Nasi Uczniowie na imprezie charytatywnej dla Natalki Kostrzewy!

Pomaganie przynosi radość i nawet najmniejsze gesty mogą zmienić czyjś świat...

Między innymi takie wartości przekazujemy naszym Uczniom, dlatego też byliśmy bardzo szczęśliwi, gdy dostaliśmy zaproszenie na gościnny występ podczas eventu charytatywnego dla Natalki Kostrzewy.

Wydarzenie odbyło się 14 kwietnia w Pałacyku Zdrowia i Urody w Żyrardowie.

Nasi Uczniowie prezentowali style: balet, modern jazz, gimnastyka artystyczna oraz hip-hop.

Aby wspomóc zbieranie funduszy na rzecz Natalki, podarowaliśmy też na licytację figurkę Dziadka do orzechów, która szybko znalazła swojego nowego właściciela.

Było to wydarzenie pełne pozytywnej energii i magii pomagania. Zresztą zobaczcie sami – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego występu.

Fotografie: Piotr Więckowski

11 wyświetlenia