top of page

Międzynarodowy Dzień Tańca w MASH ART za nami!

Międzynarodowy Dzień Tańca to święto ustanowione w 1982 r. przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu Teatralnego. Obchodzimy je 29 kwietnia – na pamiątkę chrztu wielkiego reformatora sztuki tańca, twórcy europejskiego teatru baletowego, francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges’a Noverre’a.


Jest to szczególny dzień dla każdego, kto fascynuje się tańcem. Niesie on niesamowite przesłanie,My wraz z naszymi Uczniami świętowaliśmy ten dzień 27 kwietnia w sobotę. Z tej okazji w naszej Szkole miało miejsce wyświetlenie premiery filmowej spektaklu „Dziadek do orzechów”, w wykonaniu naszych utalentowanych Uczniów. Po pokazie skosztowaliśmy razem tortu, który został przygotowany dla nas specjalnie na tę okazję.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Międzynarodowego Dnia Tańca w MASH ART!

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page