top of page

MASH ART CAMP w Giżycku!

Kochani!


Serdecznie zapraszamy Was na specjalistyczne zgrupowanie MASH ART CAMP: MAZURY 2024, a w nim:


TANIEC! AKROBATYKA! GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA! SZARFY KOŁA, PLAŻA i SUPER ZABAWA!


Zgrupowanie MASH ART CAMP MAZURY 2024 to:

 • 10 dniowy wyjazd w terminie 1-10.07.2024 r. do pięknej i klimatycznej, żeglarskiej stolicy Polski - Pięknej Góry obok Giżycka!

 • Specjalistyczne zgrupowanie skierowane do dzieci i młodzieży (wiek: 5-17 lat) na różnym poziomie zaawansowania

 • Ponad 30 godzin treningów, w grupach o różnym stopniu zaawansowania.

 • Profesjonalna kadra wychowawców - stała ekipa, która jeździ z nami co roku!

 • Wyjątkowa kadra INSTRUKTORÓW!

 • 3 sale na wyłączność, a w tym sala aerial z 12 stanowiskami!

 • Codzienny relaks na plaży pod okiem wychowawców i ratowników!

 • Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w Ośrodku Wypoczynkowym GWAREK (4 posiłki i nieograniczony dostęp do wody)

 • Dyskoteka z DJ na plaży!

 • Ognisko z kiełbaskami!

 • Spływ kajakowy w grupach!

 • Ubezpieczenie NNW!

 • Niezapomniana zabawa!

 • W ramach naszego zgrupowania odbędą się profilowane zajęcia dla wszystkich grup.

GRUPY TANECZNE (grupy PRO, klasy taneczne 0-3)grupa taneczna, głównie swoje zajęcia będzie opierała na programie z technik tańca, modern, jazz, taniec klasyczny, hip hop, dodatkowymi treningami dla tych grup będą zajęcia na szarfach, kole, akrobatyki i gimnastyki artystycznej)

GRUPY  AERIAL (grupy PRO, grupy szarfy, aerial)grupy aerialowe, głównie swoje zajęcia będzie opierała na programie z aerialu, czyli zajęć na szarfach i kole, oraz akrobatyki, dodatkowymi treningami dla tej grupy będą zajęcia z tańca modern, jazz, hip hop, a także tańca klasycznego. GRUPY  AKRO (grupa akrobatyki) grupa akrobatyczna głównie swoje zajęcia będzie opierała na programie z akrobatyki, dodatkowymi treningami dla tej grupy będą zajęcia z tańca modern, jazz, hip hop, tańca klasycznego, a także aerialu: szarf i koła. Więcej informacji o kosztach i zapisach znajdziecie tutaj!
154 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page