I Ogólnopolski Festiwal Sztuki Tańca im. Ewy Głowackiej

Młodzi Artyści! Drodzy Państwo!

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem I Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Tańca im. Ewy Głowackiej. Już 17 czerwca spotkamy się, by celebrować święto twórczości artystycznej tancerzy w każdym wieku! Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Tańca im. Ewy Głowackiej odbędzie się w Żyrardowie. Festiwal nie ma formy turnieju ani zawodów federacyjnych, a jego nadrzędnym celem jest poszukiwanie oryginalnych form działań tanecznych. Organizator Festiwalu będzie promować prezentacje dążące do oryginalnych rozwiązań artystycznych w ramach ocenianych kryteriów.

Celami imprezy są:

• konfrontacje dorobków artystycznych tancerzy i zespołów tanecznych,

• popularyzacja zespołowych form tanecznych i ich walorów artystycznych,

• wymiana pomysłów oraz doświadczeń w zakresie pracy z zespołami tanecznymi,

• promowanie twórczości tanecznej,

• rozwijanie talentów estradowych,

• kształtowanie procesów wychowawczych poprzez umiejętności współpracy, zaufania, empatii i współzawodnictwa,

• promowanie pozytywnego wizerunku życia, wolnego od nienawiści i dyskryminacji,

• integracja międzypokoleniowa.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w Festiwalu znajdziecie Państwo w regulaminie. Są w nim zawarte informacje dotyczące dat, kategorii wiekowych i technik tańca. Znajdą tam Państwo również instrukcje dotyczące zapisów oraz przesłania koniecznych do rejestracji materiałów. W sposób szczególny do zapoznania się z regulaminem zachęcam instruktorów, opiekunów i rodziców. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 czerwca br. (formularz zgłoszeniowy)

Jeżeli będziecie mieć Państwo pytania dotyczące uczestnictwa w Festiwalu, piszcie do nasi dzwońcie: adres e-mail: biuro@szkolazyrardow.pl, telefon: +48 536 400 064.

Zaglądajcie również na naszego Facebooka i Instagrama!

Do zobaczenia na

I edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Tańca im. Ewy Głowackiej w Żyrardowie!

Dyrektor Festiwalu

Grzegorz Maślanka

Regulamin IOFST im. Ewy Głowackiej w Żyrardowie
Download PDF • 354KB

RODO Fundacja MASH ART
Download PDF • 71KB

Zgoda na wykorzystanie wizerunku
Download PDF • 25KB

Szczegółowy harmonogram zostanie podany Państwu najpóźniej 7 dni przez rozpoczęciem wydarzenia.

Bilety na Koncert Galowy będą w sprzedaży od 1 czerwca 2023 r. g. 10:00 na stronie: https://www.szkolazyrardow.pl/event-details/koncert-galowy-i-ogolnopolskiego-festiwalu-sztuki-tanca-im-ewy-glowackiej