top of page

Festiwal Aerialowych Talentów Let's FLY! Za nami!

18 czerwca, w niedziele na salach AQUA Żyrardów Sp. z o.o. odbyły się pokazy naszych grup aerialowych z sekcji Flying School Mash ART! Na szarfach i AirTracku zobaczyliśmy dzieci i młodzież, którzy od ponad roku rozwijają swoje skrzydła pod okiem znakomitych trenerów!

Drogie szarfistki, akrobatki i akrobaci!

Jestem z Was niezmiernie dumny! Każda prezentacja była olśniewająca i zapierająca wdech, czego najlepszym wyrazem były reakcje widowni! Cieszę się, że wraz z trenerami możemy rozwijać w Was waszą pasję, a Wasza radość jest dla nas bezcenna! Wielkie podziękowania dla trenerów: Pani Mai, Natalii i Pana Adama!

Składam również wielkie podziękowania dla naszych partnerów:

Manufaktura kwiatowa

Kwiaciarnia Prezentowo

marce odzieżowej Giselle, a także spółce AQUA Żyrardów, za pomoc i otwartość! Nasze wydarzenie zawdzięczamy również WAM - rodzicom! Dziękujemy za maratony samochodowe w dowożeniu naszych akrobatek i akrobatów na zajęcia, wsparcie i wiarę w to co robimy! Dziękujemy!


Mam nadzieję, że to wczorajsze wydarzenie przejdzie do historii miasta Żyrardowa i na stałe wpisze się w sportowo - artystyczną tradycję wydarzeń miejskich! Grzegorz Maślanka Dyrektor artystyczny MASH ART fot. Paweł Świątek


185 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page