Dziadek do orzechów PREMIERA

Przed nami premiera Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART pt. DZIADEK DO ORZECHÓW w reżyserii i choreografii Grzegorza Maślanki.

Już 22 grudnia (sobota) o godz. 18:00 na deskach Centrum Kultury w Żyrardowie historię o marzeniach małej Klary opowiedzą swoim tańcem Uczniowie Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART. A dokładnie grupy baletowe, jazzowe a także hip hopowie! Mali artyści wcielą się w role myszy, żołnierzy, zabawek a także elfów i reniferów. Śnieżynki swoim tańcem przeniosą nas do Krainy Słodyczy, gdzie będziemy mogli podziwiać tańce z różnych stron świata, m.im taniec chiński.

Bezpłatne bilety na to wydarzenie będą dostępne od 17 grudnia g. 13:00 w siedzibie organizatora: ul. 1go Maja 17 lok. 4.

Rezerwacji biletów można dokonywać e-mailowo: biuro@szkolazyrardow.pl lub telefonicznie pod nr telefonu: +48 534 111 167.

Serdecznie zapraszamy Rodziców i najbliższych na to przedwigilijne wydarzenie naszej szkoły.


55 wyświetlenia
logo_pl_skrocony.png

Nasza fundacja realizuje projekt: "Polski taniec narodowy ku pamięci Żyrardowskich Bohaterom w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r." dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego ,,Koalicje dla Niepodległej".

Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART powered by FUNDACJA KLUB SPORTOWY GIMNASTYKI I TAŃCA MASH ART