8 wrzesień - dni otwarte i bezpłatne lekcje pokazowe!


Już 8 września zapraszamy Was na spotkanie z naszymi instruktorami. Będziecie mogli zobaczyć naszą szkołę, nasze sale taneczne a przede wszystkim poznań naszych instruktorów!


Już 8 września zajęcia pokazowe!

To co przygotowaliśmy dla Was w tym dniu to bezpłatne lekcje pokazowe dla wszystkich osób, które chcą dołączyć do grona naszych Uczniów!


Będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia i bezpłatnie wziąć w nich udział! Oto zajęcia, które będziemy Wam prezentować:

- balet dla dzieci

- gimnastyka artystyczna

- hip hop

- videoclip

- break dance

- roztańczone maluchy

- SHUFLLE DANCE :)


Zaplanowaliśmy w tym dniu niespodzianki, które bedą na Was czekały w naszej szkole! Przyjdźcie z rodzinami i ze znajomymi! Dla Waszych rodziców przygotujemy kawę i herbatę!


Szczegółowy harmonogram zajęć 8 września pojawi się na dniach, ale ten termin już dziś możecie zapisać w swoim kalendarzu!


Do roztańczenia! / zobaczenia! #zyrardowtanczy


GM

45 wyświetlenia
logo_pl_skrocony.png

Nasza fundacja realizuje projekt: "Polski taniec narodowy ku pamięci Żyrardowskich Bohaterom w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r." dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego ,,Koalicje dla Niepodległej".

Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART powered by FUNDACJA KLUB SPORTOWY GIMNASTYKI I TAŃCA MASH ART