Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART w Żyrardowie

to miejsce tworzone przez ludzi pełnych pasji i kreacji. Nasza Szkoła to grupa osób z otwartym sercem na potrzeby ekspresji najmłodszych.

Pragniemy zaszczepiać w naszych uczniach twórcze myślenie, uwrażliwiać na piękno, bycie tu i teraz.

Zwracamy uwagę na oddech, od którego zaczyna się każdy ruch w naszym życie.

Ciała naszych uczniów, poprzez świadome treningi wzrastają w prawidłowej formie.

Zadania, które realizujemy na zajęciach usprawniają  i rozwijają koordynacje.

My kochamy naszych Uczniów ...

Taniec w naszej szkole to styl życia, a każda lekcja jest spotkaniem z tą niezwykłą sztuką.