top of page
Koncert Galowy Szkoły Tańca MASH ART. Prezentacje grup tanecznych, gimnastycznych i akrobatycznych.
Koncert Galowy Szkoły Tańca MASH ART. Prezentacje grup tanecznych, gimnastycznych i akrobatycznych.

niedz., 09 cze

|

NSP nr 1 im. Krzysztofa Kolumba

Koncert Galowy Szkoły Tańca MASH ART. Prezentacje grup tanecznych, gimnastycznych i akrobatycznych.

Koncert Galowy Szkoły Tańca MASH ART to pokaz techniki tanecznej, ale przede wszystkim wyraz artystycznej ekspresji, radości z tańca i współpracy zespołowej. Zapraszamy rodziny, przyjaciół oraz wszystkich miłośników tańca na ten magiczny wieczór, pełen wzruszeń, muzyki i pięknych choreografii.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

09 cze 2024, 16:00 – 18:00

NSP nr 1 im. Krzysztofa Kolumba, Adama Mickiewicza 126/128, 96-300 Żyrardów, Polska

O wydarzeniu

Szkoła Tańca MASH ART serdecznie zaprasza na wyjątkowy Koncert Galowy: Prezentacje grup tanecznych, gimnastycznych i akrobatycznych, który odbędzie się 9 czerwca 2024 roku o g. 16:00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Krzysztofa Kolumba w Żyrardowie. To niezapomniane wydarzenie będzie okazją do podziwiania umiejętności i talentów naszych tancerzy, którzy przez cały rok ciężko pracowali, aby zaprezentować swoje najlepsze choreografie.

W programie gali znajdą się różnorodne style taneczne, od klasycznego baletu, przez dynamiczny jazz, aż po emocjonujący taniec współczesny. Każdy występ to wynik pasji, zaangażowania oraz wielogodzinnych prób, które tancerze poświęcili na doskonalenie swoich umiejętności. W tym dniu zobaczymy prezentacje grup tanecznych, gimnastycznych i akrobatycznych.

Koncert Galowy Szkoły Tańca MASH ART to nie tylko pokaz techniki tanecznej, ale przede wszystkim wyraz artystycznej ekspresji, radości z tańca i współpracy zespołowej. Serdecznie zapraszamy rodziny, przyjaciół oraz wszystkich miłośników tańca na ten magiczny wieczór, pełen wzruszeń, muzyki i pięknych choreografii.

Niech ten wieczór stanie się świętem tańca i inspiracją dla wszystkich, którzy kochają sztukę i ruch. Bądźcie z nami 9 czerwca w NSP im. K. Kolumba w Żyrardowie, aby wspólnie celebrować pasję i talent naszych wspaniałych tancerzy.

Przygotwaliśmy różne rodzaje biletów: Normalny, Ulgowy dla dzieci w wieku 3-15 lat, oraz bilety specjalne, których celem jest wsparcie naszych działań: BRĄZOWY, SREBRNY, ZŁOTY, VIP i MECENASA SZTUKI TAŃCA. Dzięki zakupie biletów specjalnych wspierasz nasze artystyczne działania <3 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page