top of page
Część KONKURSOWA Zawody Aerialowe AFT | Aerialowy Festiwal Talentów
Część KONKURSOWA Zawody Aerialowe AFT | Aerialowy Festiwal Talentów

sob., 08 cze

|

NSP nr 1 im. Krzysztofa Kolumba

Część KONKURSOWA Zawody Aerialowe AFT | Aerialowy Festiwal Talentów

Zawody Aerialowe AFT oferują bogactwo wrażeń - od solowych występów po emocjonujące duety oraz poruszające układy grupowe. Każda prezentacja to opowieść, wyrażenie własnych uczuć i marzeń, które unosi się w górę w rytmie muzyki i siły fizycznej.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

08 cze 2024, 12:00 – 14:30

NSP nr 1 im. Krzysztofa Kolumba, Adama Mickiewicza 126/128, 96-300 Żyrardów, Polska

O wydarzeniu

Witajcie w królestwie powietrza, gdzie marzenia unoszą się niczym lekkie szarfy w tańcu wzniosłych akrobacji! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca w powietrzu na niepowtarzalne wydarzenie - Zawody Aerialowe Aerialowy Festiwal Talentów!

To święto sztuki, pasji i ekspresji, gdzie zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli mają okazję zaprezentować swoje umiejętności w tańcu na szarfach. Nie ma ograniczeń wiekowych, ani granic dla kreatywności - każdy, kto kocha unoszenie się w przestworzach, jest mile widziany!

Zawody Aerialowe  Aerialowy Festiwal Talentów! oferują bogactwo wrażeń- od solowych występów po emocjonujące duety oraz poruszające układy grupowe. Każda prezentacja to opowieść, wyrażenie własnych uczuć i marzeń, które unosi się w górę w rytmie muzyki i siły fizycznej.

To wydarzenie nie tylko celebruje indywidualne talenty, ale także buduje wspólnotę miłośników tańca w powietrzu. Razem podziwiając elegancję i siłę, tworzymy atmosferę pełną inspiracji i wzajemnego wsparcia.

Dołącz do nas na Aerialowy Festiwal Talentów!, gdzie niebo staje się sceną, a marzenia unoszą się wyżej niż kiedykolwiek wcześniej!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page