2. PRZEDPREMIERA spektaklu: KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY

pt., 23 lut

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1

2. PRZEDPREMIERA spektaklu: KLARA I JEJ MAGICZNE OKULARY

"Klara i jej magiczne okulary" to nie tylko spektakl taneczny, ale również wizualna podróż przez świat wyobraźni i magii. Dzięki nowatorskim środkom scenograficznym oraz perfekcyjnym wykonaniu artystów, spektakl ten z pewnością zachwyci i zaintryguje każdego widza - miłośnika VR i tańca!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

23 lut 2024, 12:30 – 14:30

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1, Adama Mickiewicza 126/128, 96-300 Żyrardów, Polska

O wydarzeniu

"Klara i jej magiczne okulary" to fascynujący spektakl taneczno-aerialowy, który przenosi widzów w niezwykłą podróż przez wirtualną rzeczywistość, inspirowaną baletowym światem "Dziadka do orzechów". Reżyserem spektaklu jest Grzegorz Maślanka, który łączy tradycję z nowoczesną VR.

Główną bohaterką jest Klara, młoda i pełna wyobraźni dziewczyna, w której ręce dostają się tajemnicze, magiczne okulary. W momencie, gdy zakłada je na nos, przenosi się do fantastycznego świata wirtualnej rzeczywistości. Widzowie zostają zaproszeni do śledzenia jej przygód, gdzie realność mieszka z magią, a każdy ruch Klary ożywia świat wokół niej.

Scenografia spektaklu jest futurystyczna, z elementami wirtualnej rzeczywistości tworzącymi surrealistyczną atmosferę. Główna bohaterka, Klara, zakłada magiczne gogle VR, które stanowią klucz do przejścia do baśniowego świata.

Wątek Króla Myszy, zaczerpnięty z klasycznego "Dziadka do orzechów", jest przedstawiony w nowatorski sposób, dodając odrobinę mroku do tego wirtualnego świata. A sam wątek ciemnego charakteru zozdzielony został na dwie grupy: klasyczną - myszy i futurystyczną, która mamy nadzieje zaskoczy widzów największego hitu filmowego z początku XXI wieku. Co to będzie? Zobaczycie sami!

Akrobacje na szarfach dodają spektaklowości i dynamiki, tworząc widowiskowe obrazy, które zaskakują i zachwycają widzów.

Spektakl pełen jest różnorodnych scen tanecznych, które łączą w sobie siłę tańca współczesnego - modernu ale też elegancję baletu. Artystyczne wykonanie zarówno profesjonalnych tancerzy, jak i utalentowanych uczniów Szkoły Tańca MASH ART sprawia, że każda sekwencja taneczna jest prawdziwym dziełem sztuki.

Dodatkowo, w spektaklu znajdują się humorystyczne scenki, które rozśmieszają publiczność, nadając przedstawieniu lekkości i dostarczając rozrywki dla wszystkich widzów, niezależnie od wieku czy zainteresowań.

"Klara i jej magiczne okulary" to nie tylko spektakl taneczny, ale również wizualna podróż przez świat wyobraźni i magii. Dzięki nowatorskim środkom scenograficznym oraz perfekcyjnym wykonaniu artystów, spektakl ten z pewnością zachwyci i zaintryguje każdego widza, niezależnie od tego, czy są miłośnikami tańca, fanami VR, czy po prostu poszukują niezapomnianych wrażeń teatralnych lub dużo dawki humoru!

Bilety

• Mały widz

Ten bilet jest przeznaczony dla widzów w wieku przedszkolnym i zerówki. Jeśli nie ma już dostępnych biletów z Twojej kategorii, skontaktuj się z nami pod nr tel. 536 400 064, a postaramy się Ci pomóc!

• Klasy 1-3

Bilet przeznaczony dla widzów średniego wzrostu (klasy 1-3). Jeśli nie ma już dostępnych biletów z Twojej kategorii, skontaktuj się z nami pod nr tel. 536 400 064, a postaramy się Ci pomóc!

• Klasy 4-8

Ten bilet przeznaczony jest dla widzów wyższego wzrostu (klasy 4-8 i osoby starsze). Jeśli nie ma już dostępnych biletów z Twojej kategorii, skontaktuj się z nami pod nr tel. 536 400 064, a postaramy się Ci pomóc!

+ Opłata za obsługę 1,50 zł
      + Opłata za obsługę 1,00 zł