Ola Osińska

Instruktor tańca:

| Shuflle Dance

| Hip Hop

Ola pisze o sobie:

 

"...Trudno określić kiedy dokładnie zaczęłam przygodę z tańcem, ponieważ od dziecka uwielbiałam ruszać się w rytm muzyki i śpiewać.

 

Pewnego dnia rodzice zapisali mnie na lekcje tańca nowoczesnego (głównie było to Disco Dance) i od tego wszystko się zaczęło. Z czasem zaczęłam próbować innych styli takich jak Hip Hop, House, New Age, Dancehall, High Heels, a nawet techniki jazzowej i akrobatyki.

 

Od razu poczułam, że taniec to coś co sprawia mi przyjemność i mogę w nim wyrażać siebie, dlatego stał się moją największą pasją.

 

Uwielbiam te uczucia dzielić z innymi ludźmi, z rodziną oraz przyjaciółmi, a w zamian dostaję zawsze ogrom inspiracji i dobrej energii.

Oprócz tańca kocham wszystkie pozostałe dziedziny sztuki takie jak muzyka, teatr, film, fotografia czy grafika.

 

Również czerpię z nich mnóstwo inspiracji i dzięki nim czuję się spełniona. Uwielbiam tworzyć własne pomysły, moje własne dzieła sztuki :). "

logo_pl_skrocony.png

Nasza fundacja realizuje projekt: "Polski taniec narodowy ku pamięci Żyrardowskich Bohaterom w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r." dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego ,,Koalicje dla Niepodległej".

Szkoła Tańca i Sztuki Baletu MASH ART powered by FUNDACJA KLUB SPORTOWY GIMNASTYKI I TAŃCA MASH ART